5 patarimai, kaip auginti Japoninė Aukuba savo sode

5 patarimai, kaip auginti Japoninė Aukuba savo sode

Įvadas į Japoninė Aukuba auginimą savo sode

Japoninė Aukuba, moksliškai žinomas kaip Aucuba japonica, yra amžinai žaliuojantis krūmas, kilęs iš Japonijos, Kinijos ir Korėjos. Jis turi gražius margus, blizgiai žalius lapus, kurie gali siekti iki 30 centimetrų (12 colių) ilgio ir 6 centimetrų (2,4 colio) pločio; kai kurių veislių lapuose netgi yra geltonų ar baltų dėmių. Šio krūmo gėlės yra gana mažos ir dažniausiai geltonos arba oranžinės spalvos. Jo raudonos uogos yra mėgstamas paukščių maistas, todėl tai puikus krūmas, pritraukiantis laukinius gyvūnus į savo sodą.

Japoninė Aukuba sodinimo planavimas

Sodinant Japoninė Aukuba savo sode, reikia atlikti keletą svarbių žingsnių, užtikrinančių sėkmingą augimą. Pirmiausia turite pasirinkti veislę, kuri tinka jūsų konkrečiam klimatui; Priklausomai nuo to, kur gyvenate, galite rinktis iš saulės tolerantiškų arba atspalvių tolerantiškų. Antra, tinkamai paruoškite dirvą purendami viršutinius 15 centimetrų (6 colių) dirvožemio ir įpildami komposto ar kitos organinės medžiagos, kad būtų skatinamas sveikas šaknų augimas. Be to, įsitikinkite, kad vietovėje, kurioje planuojate sodinti Japoninė Aukuba, yra pakankamai saulės šviesos ir vandens.

Japoninė Aukuba priežiūra

Pasodinus ir Japoninė Aukuba , turite atlikti tam tikrus veiksmus, kad užtikrintumėte jo sveikatą ir ilgaamžiškumą. Pirma, reguliariai laistykite sausais laikotarpiais, kiekvieną savaitę kiekvienam krūmui po 5 litrus (1 galoną) vandens. Tada kasmet genėkite, kad išlaikytumėte norimą formą ir dydį. Trečia, tręškite du kartus per metus – vieną kartą ankstyvą pavasarį ir dar kartą liepą – naudodami lėto išsiskyrimo trąšas, skirtas krūmams ir medžiams. Galiausiai, saugokitės įprastų kenkėjų ir ligų, pvz., žvynelinių vabzdžių, amarų ir miltligės, ir greitai imkitės veiksmų, jei pastebėsite užsikrėtimo požymių.

Pabaigai

Apibendrinant galima pasakyti, kad auginant Japoninė Aukuba savo sode reikia kruopštaus planavimo ir reguliarios priežiūros. Pradėkite pasirinkdami veislę, kuri puikiai tiks jūsų klimatui, paruoškite dirvą ir prieš sodindami įsitikinkite, kad toje vietoje yra pakankamai šviesos ir vandens. Kai jūsų Japoninė Aukuba yra vietoje, nepamirškite reguliariai laistyti, genėti ir tręšti du kartus per metus ir apsaugoti nuo kenkėjų ir ligų. Tinkamai prižiūrint, Japoninė Aukuba gali daugelį metų išlaikyti grožį jūsų sode ir pritraukti daug laukinės gamtos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *