Žiemos stebuklų šalies kūrimas su Jazminas Schneesturm augalu

Žiemos stebuklų šalies kūrimas su Jazminas Schneesturm augalu

Žiemos puošybai suteiksime gyvybės, visą sezoną galime jaustis įkvėpti. Vienas iš būdų pagyvinti savo žiemos stebuklų šalį – Jazminas Schneesturm augalas, dar žinomas kaip Jasminum Nudiflorum. Šios rūšies jazminai žydi geltonais žiedais ir gerai auga šaltesnio klimato sąlygomis, todėl puikiai tinka papuošti šventiniu laikotarpiu.

Jazminas Schneesturm (Jasminum Nudiflorum) yra visžalis žydintis krūmas, kilęs iš Šiaurės Kinijos, šviesiai geltonos žvaigždės formos žiedais, žydinčiais visą žiemos sezoną. Jis buvo naudojamas šimtmečius kaip dekoratyvinis augalas ir dažniausiai randamas soduose ir pakelėse. Jazminas Schneesturm taip pat vadinamas alternatyviais pavadinimais, tokiais kaip „žieminis jazminas“ arba „kalėdinis jazminas“. Atsinešę vieną iš šių gražių augalų į savo namus galėsite sukurti nuostabią žiemos stebuklų šalį savo gyvenamojoje erdvėje.

Jazminas Schneesturm gamyklos privalumai

Akivaizdžiausias Jazminas Schneesturm augalo privalumas yra linksmos baltos žvaigždės formos gėlės, kurios žiemos metu į visus namus neabejotinai suteiks spalvų ir gyvybės. Be to, Jazminas Schneesturm taip pat suteikia daug kitų privalumų, tokių kaip:

  • Kvapnus kvapas – daugelis žmonių mėgaujasi maloniu gėlių aromatu, sklindančiu iš Jazminas Schneesturm augalo, kuris padeda jūsų namų atmosferai suteikti jaukią ir kviečiančią atmosferą.

  • Universalus. Skirtingai nuo daugelio kitų sezoninių augalų, Jazminas Schneesturm tinka auginti patalpose ir lauke. Norėdami gauti maksimalų efektą, galite laikyti jį vazone arba pasodinti sode.

  • Mažai priežiūros – nepaisant to, kad Jazminas Schneesturm reikia reguliariai laistyti ir retkarčiais genėti, jį lengva prižiūrėti ir nereikalauja daug dėmesio.

Žiemos stebuklų šalies planavimas su Jazminas Schneesturm augalu

Prieš sodindami „ Jazminas Schneesturm“ reikia atsižvelgti į keletą svarbių dalykų, kur jis turėtų būti.

Tinkamos vietos sodinimui pasirinkimas

Pasirinkdami tinkamą vietą sniego audros jazminui, atsižvelkite į šiuos veiksnius:

  • Saulės šviesos kiekis – nors Jazminas Schneesturm mėgsta pilną saulę, jis gali toleruoti dalinį pavėsį. Norėdami užtikrinti sėkmę, rinkitės vietą, kurioje saulės šviesa būtų bent 4–5 valandas per dieną.

  • Temperatūros diapazonas – Graikinis riešutmedis Jazminas Schneesturm temperatūros diapazonas yra nuo 5°C iki 10°C (41°F iki 50°F). Būkite atsargūs, kad augalas nebūtų per karštas ar per šaltas.

  • Dirvožemio reikalavimai – Jazminas Schneesturm reikia gerai drenuojančio dirvožemio, kurio pH lygis yra nuo 5,5 iki 6,5. Jei dirvožemis per sunkus, pridėkite komposto arba durpių samanų sluoksnį, kad jį pakeistumėte.

Pasirinkus puikią vietą savo Jazminas Schneesturm, laikas pradėti rūpintis pačiu augalu.

Kaip Jazminas Schneesturm

Kad jūsų Jazminas Schneesturm sveikas, svarbu tinkamai jį prižiūrėti pagal šiuos veiksmus:

Laistymas

Jazminas Schneesturm reikia reguliariai laistyti, kad išliktų hidratuotas. Laistykite jį vieną ar du kartus per savaitę aktyvaus augimo periodais – pavasario ir vasaros sezonais – leiskite dirvai beveik visiškai išdžiūti prieš vėl laistydami. Šaltaisiais žiemos mėnesiais laistykite rečiau, nes šiuo metu augalui reikia mažiau skysčių.

Apkarpymas

Jazminas Schneesturm genėjimas padeda išlaikyti jo dydį ir skatina didesnį gėlių augimą. Žiemos pabaigoje arba ankstyvą pavasarį nupjaukite visas negyvas ar pažeistas šakas aštriomis genėjimo žirklėmis.

Tręšimas

Siekdami optimalaus augimo ir žydėjimo, kartą per mėnesį auginimo sezono metu tręškite universaliomis trąšomis. Norėdami gauti geriausius rezultatus, vadovaukitės instrukcijomis ant pakuotės.

Kiti priežiūros patarimai
  • Kad išvengtumėte ligų plitimo, po kiekvieno naudojimo dezinfekuokite sodo įrankius.
  • Sulaužytų terakotos vazonų gabalėlių padėjimas aplink augalo pagrindą gali padėti sumažinti šaknų puvinį.
  • Jei temperatūra nukrenta žemiau 0 °C (32 °F), uždenkite „ Jazminas Schneesturm “ antklode arba maišeliu.

Pabaigai

Sukurti žiemos stebuklų šalį su Jazminas Schneesturm augalu yra puikus būdas pakeisti savo gyvenamąją erdvę šį atostogų sezoną. Savo spalvingomis žvaigždės formos gėlėmis ir nuostabiu aromatu jis gali akimirksniu praskaidrinti bet kurį kambarį. Be to, jo priežiūra nereikalauja daug pastangų ir jam stebėtinai mažai priežiūros. Tiesiog įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą vietą, reguliariai laistykite ir, kai reikia, genėkite. Atlikę tik kelis paprastus veiksmus, netrukus turėsite nuostabų žiemos ekraną!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *