Previous

John Frieda Frizz Ease šampūnas besišiaušiantiems plaukams 175 ml

Previous

Kūno ir plaukų muilas Eolab EMERALD 450 ml

K.Liss šampunas su KERATINU 250 ml

Prekės kodas: 8022033004949
Kaina su: 21% PVM
12.00€

K.Liss šampunas su KERATINU 250 ml

Švelnus plaukų stuktūrą atkuriantis šampūnas. Išskirtinė formulė su keratinu – švelniai valo, maitina ir ramina plaukus, suteikia jiems minkštumo ir blizgesio. Keratina skverbiasi į plaukus jiems suteikdamas svorio, dėl to puikiai tiesina garbanas. Ypač tinka po ilgalaikio tiesinimo procedūrų rezultatams išlaikyti.

NĖRA Sulfatų
NĖRA Fosfatų
NĖRA Alkoholio

Naudojimas:

Švelniai uždėti ant šlapių plaukų, masažuoti nuo galvos iki plaukų galiukų, plaukus išskalauti.

Skirtas profesionaliam naudojimui. 

KERATINAS turi puikias atistatines, kondicionavimo savybes, įvilkdamas plauką į apsauginę plėvelę. K.Liss – tai išskirtinė plaukų tiesinimo ir jų struktūros atkurimo keratininė terapija. Keratino naudojimas plaukams labia svarbus, nes jis maitina ir drėkina plaukus suteikdamas jiems apsaugą nuo žalingo aplinkos poveikio (UV, smogo, karšto tiesinimo žnyplėmis), plaukai tampa glotnūs ir lengvai iššukuojami, mažiau garbanojasi. 

Terminis braziliškas tiesinimas - ilgalaikiam plaukų tiesinimui ir rekonstrukcijai keratinu - 3/4 mėnesiams. Keratinas suteikia nepakartojama gltonumą ir spindesį. Efektyvus terminis tiesinimas atpalaiduoja plaukus, suteikia jiems gyvybingumo, lankstumo, švenumo. Molekulės giliai įsiskverbia į plauko visų ir giliai izoliuoja keratiną plaukų kutikulose šilumos pagalba. Keratino proteinai švelniai įsiskverbia i plauko celes ir atstato jo struktūrą. Tinka visų tipų plaukams.

Keratino molekulės turi didelę masę, dėl to lengvai prisitvirtina, lengvai tirpstatntys proteinai turi unikalias antistatines savybes, puikiai kondicionuoja, efektyviai veikia atkuriant pažeistus, sausus, plonus plaukus ir apsaugo juos nuo cheminės aplinkos agresijos. Keratinas ištiesina plaukus, apsaugo nuo karščio, plaukuose atstato dregmės balansą. Keratino proteinai šilumos pagalba stirpiai prikimba plaukuose.

Kilmės šalis: Italija

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

K.Liss šampunas su KERATINU 250 ml

12.00€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE