5 patarimai, kaip auginti sveiką kaktusą ( Kaktusas Hatiora Cactus).

5 patarimai, kaip auginti sveiką kaktusą ( Kaktusas Hatiora Cactus).

Kaktusas Hatiora, taip pat žinomas kaip Rattail Cactus, yra egzotiškas augalas su uodegą primenančiais stiebais ir ryškiaspalvėmis gėlėmis, kurios tikrai pagyvins bet kokią erdvę. Jei ketinate į savo namus įtraukti vieną iš šių gražių kaktusų, svarbu atsiminti, kad jiems reikia daug dėmesio ir priežiūros, kad jie išliktų sveiki ir žydėtų. Štai penki patarimai, padėsiantys užtikrinti, kad naujai įsigyta Kaktusas Hatiora išliktų laiminga ir žydėtų visus metus:

1 patarimas: pasirinkite tinkamą dirvą

Dirvožemio tipas, kurį pasirenkate savo Kaktusas Hatiora , turi didelę reikšmę nustatant, koks sveikas ir stiprus bus jūsų augalas. Geriausia rinktis specialiai kaktusams arba sukulentams, sumaišytam su perlitu, pemza ar žievės drožlėmis, skirtą vazonų mišinį. Venkite naudoti sodo žemę ar įprastą dirvą vazonams, nes tai gali sukelti perlaistymą ir šaknų puvimą.

2 patarimas: suraskite tinkamą saulės spindulių poveikį

Svarbu pasirūpinti, kad jūsų Kaktusas Hatiora gautų pakankamai saulės, bet ne per daug – dėl per didelio poveikio augalas gali nudegti, todėl labai svarbu atidžiai stebėti saulės šviesos lygį. Jūsų augalas turėtų gauti bent 4 valandas tiesioginių / netiesioginių saulės spindulių kiekvieną dieną, geriausia ryte arba vėlyvą popietę, kai saulės šviesa yra mažiau intensyvi.

3 patarimas: apsvarstykite temperatūros taisykles

Dauguma kaktusų mėgsta šiltą dieną ir vėsesnę temperatūrą naktį, paprastai nuo 10 °C iki 25 °C (50 °F–77 °F). Graikinis riešutmedis laikyti Kaktusas Hatiora patalpoje, kurioje temperatūra per daug nesikeičia; staigūs temperatūros pokyčiai gali sukelti stresą, dėl kurio galiausiai pagelsta ir lapai gali prarasti.

4 patarimas: laistykite augalą

Svarbu reguliariai laistyti Kaktusas Hatiora , tačiau nepamirškite jos perlaistyti. Paprastai tai reiškia, kad kas savaitę ar dvi, priklausomai nuo sezono, augalui reikia duoti apie 200 ml (6,76 uncijos) vandens. Žiemą sumažinkite laistymo dažnį, o vasarą padidinkite, jei nebuvo kritulių.

5 patarimas: genėkite ir amp; Skleisti

Apkarpę ir padauginę Kaktusas Hatiora galite išlaikyti ją tvarkingą ir paskatinti didesnį augimą. Norėdami genėti augalą, aštriomis žirklėmis nupjaukite visas negyvas ar pakitusios spalvos dalis. Dauginimui atsargiai nupjaukite pagrindinio augalo stiebą ir padėkite jį horizontaliai ant drėgnos dirvos. Būtinai stebėkite, ar ant stiebo nėra puvimo požymių, nes jei leisite jam sėdėti drėgnoje dirvoje, jis gali pūti.

Pabaigai

Atlikę šiuos penkis paprastus veiksmus galite užtikrinti, kad jūsų Kaktusas Hatiora išliks gyvybingas ir sveikas daugelį metų. Nepamirškite pasirinkti tinkamo dirvožemio, rasti tinkamą saulės šviesos balansą, reguliuoti savo augalo temperatūrą, reguliariai laistyti ir, kai reikia, genėti ir dauginti. Linksmų sodo darbų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *