Kaktusas parodija kaktusų auginimas: patarimai namų sodininkui

Kaktusas parodija kaktusų auginimas: patarimai namų sodininkui

Kaktusai yra sultingų augalų rūšis, kuri būdinga sausam, sausringam klimatui ir teikia daug naudos kaip kambariniai augalai. Tarp jų yra Kaktusas parodija kaktusai, kurie yra įvairių rūšių ir dydžių, todėl tai puikus pasirinkimas auginti tiek patalpoje, tiek lauke sode. Norėdami pradėti kurti Kaktusas parodija kaktusų sodą, štai ką reikia iš anksto suplanuoti ir apsvarstyti, kaip juos pasodinti ir patarimai, kaip jais rūpintis.

Kaktusas parodija kaktusai yra didelė kaktusų gentis, paplitusi visoje Pietų Amerikoje, pradedant nuo mažų rutuliškų augalų, siekiančių 10 centimetrų (cm) aukštį, iki stulpinių iki 1 metro (m) aukščio. Nors jie paprastai yra vieniši, Kaktusas parodija kaktusai yra patrauklios išvaizdos su įvairaus ilgio ir spalvų spygliais, kurie gali būti nuo pilkos ir geltonos iki Gvazdikas ir baltos. Kadangi Kaktusas parodija klesti karštoje, sausoje aplinkoje, jie yra Graikinis riešutmedis kambariniai augalai, nes jiems reikia mažai priežiūros ir minimalaus laistymo ar tręšimo. Dėl to jie puikiai tinka pradedantiesiems sodininkams arba tiems, kurie nenori daug laiko skirti savo augalų priežiūrai.

Kaktusas parodija sodo planavimas

Pradėdami kurti Kaktusas parodija kaktusų sodą, svarbu iš anksto suplanuoti vietą, konteinerius ir dirvą, kurią naudosite. Vieta turėtų būti ten, kur patektų tiesioginiai saulės spinduliai, pavyzdžiui, ant palangės ar lauko terasos. Talpyklose turi būti drenažo angos ir jos turėtų būti šiek tiek didesnės už kiekvieno augalo šaknų kamuoliuką, kad būtų vietos augti. Kalbant apie dirvą, jis turėtų būti lengvas ir porėtas, kad padėtų užtikrinti gerą drenažą ir aeraciją. Rekomenduojamas pemzos, perlito, smėlio ir durpių samanų mišinys.

Kaktusas parodija kaktusų sodinimas

Norėdami pasodinti Kaktusas parodija kaktusą, pirmiausia į konteinerio dugną įpilkite apie 2,5 cm žvyro, kad nutekėtų. Tada įpilkite vazonų mišinio ir laistykite žemę, kol ji tolygiai sudrėkins. Po šio veiksmo būtinai švelniai pabarstykite žemę. Tada išimkite Kaktusas parodija iš originalios talpyklos ir švelniai nukratykite dirvožemio perteklių prieš sodindami jį į naują indą. Padėkite augalą taip, kad šaknies rutulio viršus būtų tiesiai po dirvožemio paviršiumi ir tvirtai prispauskite dirvą aplink pagrindą. Galiausiai dar kartą pamirkykite dirvą drungnu vandeniu ir leiskite visiškai nutekėti prieš perkeldami augalą į jam skirtą vietą.

Siekdami kuo daugiau sėkmės sodindami Kaktusas parodija kaktusus, nepersodinkite augalų į vazonus. Geriausia pasirinkti konteinerį, kuris yra tik šiek tiek didesnis už šaknies kamuolį. Be to, palikite pakankamai vietos tarp kiekvieno Kaktusas parodija kaktuso, kad išvengtumėte perpildymo. Persodindami augalą visada elkitės atsargiai ir mūvėkite pirštines, kad apsaugotumėte rankas nuo spygliuočių.

Kaktusas parodija kaktusų priežiūra

Norint užtikrinti sveiką Kaktusas parodija kaktusų augimą, augalai turi būti aprūpinti tinkama šviesa, vandeniu ir trąšomis. Reikalingas saulės šviesos kiekis priklauso nuo Kaktusas parodija tipo, tačiau daugumai būtų naudinga 6 valandos saulėje per dieną. Auginimo sezono metu dirvą reikia giliai laistyti maždaug kartą per dvi savaites. Tačiau žiemos mėnesiais, kai augalai tampa ramybės būsenos, laistymą sumažinkite iki maždaug karto per mėnesį. Tręšimui bendrosios paskirties mėšlu įberkite į dirvą du kartus per metus – vieną kartą pavasario pradžioje ir dar kartą vasaros pabaigoje.

Apskritai, Kaktusas parodija kaktusus labai lengva prižiūrėti, jei jiems suteikiamas reikiamas šviesos, vandens ir trąšų kiekis. Atlikę šiuos paprastus veiksmus, savo sode greitai atsiras gražių, mažai priežiūros reikalaujančių augalų.

Pabaigai

Kaktusas parodija kaktusai yra gražūs ir puikiai tinka sodininkystei viduje arba lauke. Prieš pradėdami savo Kaktusas parodija kaktusų sodą, būtinai suplanuokite vietą, konteinerius ir dirvą, kurią naudosite. Pasodintus juos reguliariai laistyti ir tręšti būtina sveikam augimui. Tinkamai suplanavus, pasodinus ir prižiūrint, jūsų Kaktusas parodija sodas klestės ir puikiai atrodys ilgus metus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *