Previous

Kasečių rinkinys WaterLovers Snow Pad

Previous

La Rive antibakterinis rankų skystis su glicerinu, 80% alk. 80 ml

Kasečių rinkinys WaterLovers Snow Pad + 400 GPD membrana

Prekės kodas: WL-SET-MEM-PAD

Kasečių rinkinys WaterLovers Snow Pad + 400 GPD membrana

KOMPLEKTE YRA
Osmosinė membrana WaterLovers/Hidrotek 400 GPD PAD2
Aktyvuotos anglies filtro kasetė WaterLovers T33 PAD2
Nuosėdų filtro kasetė WaterLovers PP PAD2
Anglies bloko filtro kasetė WaterLovers CTO PAD2
PREKĖS ŽENKLAS: WaterLovers

GARANTIJA:

Gaminiams, kurių galiojimo laikas yra trumpas arba nustatytas (pvz., įrenginių dalims, membranoms ar kasetėms), garantija taikoma tik paslėptiems gamybos defektams.

ATVIRKŠTINIO OSMOSO VEIKIMO PRINCIPAS

Atvirkštinio osmoso technologija naudojama vandeniui demineralizuoti ir grynam vandeniui gauti. Atvirkštinio osmoso įrenginio svarbiausia dalis – osmosinė membrana, per kurios akutes, sunkiasi vanduo. Membranos akutės yra daug mažesnės už virusus ir bakterijas. 

Natūralus osmosas, tai reiškinys, kai tirpalo tėkmė per pusiau pralaidžią membraną iš silpnesnės koncentracijos tirpalo pusės teka į stipresnę.

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso įrenginiuose sukuriamas slėgis stipresnės koncentracijos tirpalo pusėje, kuris viršija osmosinį ir priverčia vandens molekules tekėti per pusiau laidžią membraną, priešinga tiesioginiam osmosui kryptimi, tai yra, iš didelės mineralizacijos vandens į gryno vandens skyrių. Tai reiškia, vanduo teka iš stipresnės koncentracijos pusės į silpnesnę. Švarus vanduo perduodamas į maišytuvą, o nuotekos - į kanalizaciją. 

Ši technologija iš vandens šalina sunkiuosius metalus, geležį, manganą, magnį, chlorą, kalcį, aromatinių angliavandenius, radioaktyvius ir sunkiuosius elementus, nitratus, nitritus, kenksmingus organinius junginius ir kitus teršalus. Atbulinio osmoso įrenginys vandenį išvalo iki 80 – 99,7 %.

Kad membranos tarnautų ilgiau, būtina vandenį prieš tai papildomai apdoroti. Tam osmoso sistemose naudojami pirminio filtravimo filtrai (PP, anglies).

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Kasečių rinkinys WaterLovers Snow Pad + 400 GPD membrana

0

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE