PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Kompresinės, liekninančios tamprės

Kompresinės, liekninančios tamprės
Liekninančios pėdkelnės Revolution Slim Revolution Slim yranaujausias, itin veiksmingas technoaudinys, kuris, lyg antroji oda,idealiai prisitaiko prie kiekvieno kūno ir užtikrina išskirtinįkomfortą. Audinys yra itin lengvas, plonytis, tačiau nepersišviečia iružtikrina veiksm..
40.00€
Tamprės su užkulniais Revolution Slim F.011 – juosmuo paaukštintas ir siekia iki pat krūtinės, todėl liekninamos ne tik kojos ir sėdmenys, bet ir pilvas.Kad timpos geriau laikytųsi, viršuje įsiūta silikoninė guma. Užkulniai vizualiai pailgina kojas ir fiksuoja tampres stabilioje padėtyje.Mod..
40.00€
Intimidea stimuliuojantys šortukai nuo celiulito. Gali mažinti ir naikinti celiulito požymius. Nevaržo kūno judesių. Idealiai tinka dėvėti visą dieną, naktį miegant ypač tinka sportuojant.Anticeliulitiniai - liekninantys šortukai – pagaminti iš specialios faktūros audinio, kurios kūnui judant, nuola..
22.02€ 27.00€
Pilvo zoną, juosmenį bei šlaunis formuojančios tamprės su Push-up keliamuoju efektu, prispaudžia pilvuką, pakelia sėdmenis, formuoja lieknesnes ir  dailesnes kojų ir klubų linijas. Šios figūrą formuojančios tamprės, tinkamos nešioti po suknelėmis, tunikomis, megztiniais.Tinka dėvėti kasdien ..
29.90€ 35.00€
Pilvo zoną, juosmenį bei šlaunis formuojančios tamprės, prispaudžia pilvuką, formuoja lieknesnes ir  dailesnes kojų ir klubų linijas. Šios figūrą formuojančios tamprės, tinkamos nešioti po suknelėmis, tunikomis, megztiniais.Tinka dėvėti kasdien su laisvalaikio apranga, sportuojančioms bei ak..
29.90€ 35.00€
Revolution Slim yra naujausias, itin veiksmingas technoaudinys, kuris, lyg antroji oda, idealiai prisitaiko prie kiekvieno kūno ir užtikrina išskirtinį komfortą. Audinys yra itin lengvas, plonytis, tačiau nepersišviečia ir užtikrina veiksmingą raumenų kontrolę. Audinys yra itin pralaidu..
40.00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)