Previous

Kompaktiška atvirkštinio osmoso sistema WaterLovers Snow Pad

Previous

Kvepianti palmių vaško žvakė "Atnešu Laimę" Candle Family (6,5x10 cm.)

KONCENTRUOTAS DĖMIŲ VALIKLIS SMACCHIO TUTTO TEPAMAS 250ML

Prekės kodas: 8002295030528
Kaina su: 21% PVM
3.50€

KONCENTRUOTAS DĖMIŲ VALIKLIS SMACCHIO TUTTO TEPAMAS 250ML

Koncentruotas skalbinių dėmių valiklis (tepamas)  Smacchiotutto Concentrato 250 ml  

Koncentruotas dėmių valiklis greitai ir efektyviai šalina riebalines, vaisių ir augalų, šokolado, raudonojo vyno, kavos, kraujo, savaiminio įdegio kremo, makiažo ir kitas dėmes. Valiklis giliai įsiskverbia į audinio pluoštą, išvalo ir išbalina baltinių rankogalius ir apykakles. Šalina net ir įsisenėjusias dėmes. Lengvina skalbimą. Tinka baltiems ir spalvotiems visų rūšių audiniams. Kvapas: Klasikinis neutralus.

Naudojimas: tepti ant nešvarios vietos arba ant dėmės ir palaikyti 3-5 min. Po to skalbti rankomis arba skalbimo mašina. Prieš naudojimą visada patikrinti spalvos patvarumą nepastebimoje drabužio vietoje.

Atsargiai! Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams nerieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėti produkto talpyklą arba jo etiketę. Patekus į akis kelias minutes plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jei jie yra ir lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Neįkvėpti aerozolio. Plauti rankas.Turinį/talpyklą išmesti nustatytoje atliekų surinkimo vietoje pagal galiojančias nacionalines nuostatas.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

KONCENTRUOTAS DĖMIŲ VALIKLIS SMACCHIO TUTTO TEPAMAS 250ML

3.50€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE