PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Gaminiai su eteriniais aliejais

Gaminiai su eteriniais aliejais
Gaivinantis kūno aliejus su mėta, imbieru ir levanda visų tipų odai, 50 ml.Nors kūno losjonai bei kremai plačiau naudojami nei kūno aliejai, NATURÉE® komanda ryžosi sukurti dar vieną kūno aliejų tam, kad Jūs, mieli NATURÉE® draugai, išbandytumėte geriausia, ką gamta gali padovanoti žmogui..
12.60€
Aliejų mišinys nosiai su arbatmedžių ir levandų eteriniais aliejais. nosies priežiūrai šaltuoju metų laiku.Naturée komanda, kurdama produktus savo vaikučiams, nusprendė pasidalinti itin veiksmingu produktu, kuris turėtų būti kiekvienos rūpestingos mamos namų vaistinėlėje - NATURÉE BEBE® ..
5.30€
Aliejų mišinys paraudusiai odelei su ramunėlėmis ir vitaminu E, 50ml.Kad ir kaip norėtume, kad mūsų mylimiausių oda būtų sveika ir nesudirgusi, pasitaiko dienų, kaip tyčia. Vaikų, ypač kūdikių odelė itin jautri: išorės veiksniai dažnai sukelia paraudimą, mechaniniai mikropažeidimai – ..
12.90€
Aliejų mišinys su bisabololiu po saulės vonių,  50 ml.Mes, NATURÉE® komanda, esame įsitikinę, jog priemonės su sintetiniais SPF nėra tausojantys odą, ypač vaikų. Todėl rekomenduojame labai saikingai lepintis saulės voniomis bei riboti vaikų, ypač kūdykių, buvimo laiką tiesioginės saul..
12.80€
Puškiamoji aromaterapinė priemonė NUO VABZDŽIŲ IR ERKIŲ, 100ml.Purškiama NATURÉE® aromaterapinė priemonė skirta atbaidyti uodus, erkes bei kitus vabzdžius. NATURÉE® aromaterapinė priemonė dėl savo išskirtinės sudėties veikia dvejopai: maskuoja kūno kvapą, kuris pritraukia vabzdžius bei atbai..
9.80€
Dezinfekuojanti dulksna, 100ml.Siekiant veiksmingo dezinfekavimo efekto, NATURÉE® komanda sukūrė purškiamą eterinių aliejų ir hidrolatų mišinį – dulksną - kasdieniam naudojimui. Mes parinkome sinergetiškai veikiančių eterinių aliejų ir hirdolatų proporcijas, kurios  labiausiai tinkamo..
9.80€
Dulksna po saulės vonių su Aloe Vera bei D-Pantenoliu, 100 mlMes, NATURÉE® komanda, esame įsitikinę, jog priemonės su sintetiniais SPF nėra tausojantys odą, ypač vaikų. Todėl rekomenduojame labai saikingai lepintis saulės voniomis bei riboti vaikų, ypač kūdykių, buvimo laiką tiesioginės sa..
9.80€
Aliejų mišinys skirtas įtrinimams, inhaliacijomsNaturée komanda, ieškodama tinkamiausių eterinių aliejų kombinacijų ir propocijų, sukurė itin veiksmingą priemonę, kurią rekomenduoja turėti kiekvienoje namų vaistinėlėje ir, vos pajutus pirmuosius peršalimo simptomus, naudoti pėdučių, krutin..
6.00€
Raminantis vaikų ir kūdikių aliejų mišinys, 50 ml.Raminantis vaikų ir kūdikių aliejų mišinys yra praturtintas kokybiškiausiu levandų eteriniu aliejumi, kuris nuramina Jūsų vaiką po kupinos įspūdžių dienos. Švelnus masažas ar atpalaiduojanti vonelė prieš miegą padės jums sukurti dar vieną j..
9.70€
Tepamasis aliejų mišinys PO VABZDŽIŲ ĮKANDIMO, 10 ml.Naudojant repilentus, nesvarbu natūralius ar cheminius, vis tiek pasitaiko „vabzdžių - drąsuolių“ įkandimų. Dėl to mes rekomenduojame su savimi turėti ne tik purškalą nuo vabzdžių ir erkių, bet ir priemones, kurios vabzdžiams įkandus, pa..
6.80€
SUDĖTIS: Vitis vinifera oil/vynuogių kauliukų aliejus, Lavandula angustifolia/tikrųjų levandų aliejus.PASKIRTIS: Vynuogių kauliukų aliejus rekomenduojamas visiems odos tipams dėl savo unikalios sudėties: Drėkina odą, gerina elastingumą. Praturtintas vitaminais, mineralais, polinesočiosiomi..
7.20€ 9.00€
SUDĖTIS: Vitis vinifera oil/vynuogių kauliukų aliejus, Punica granatum/granatų aliejus.PASKIRTIS: Vynuogių kauliukų aliejus rekomenduojamas visiems odos tipams dėl savo unikalios sudėties: Drėkina odą, gerina elastingumą. Praturtintas vitaminais, mineralais, polinesočiosiomis riebiosiomis ..
7.20€ 9.00€
SUDĖTIS: Vitis vinifera oil/vynuogių kauliukų aliejus, Citrus paradisi/greipfrutų aliejus.PASKIRTIS: Vynuogių kauliukų aliejus rekomenduojamas visiems odos tipams dėl savo unikalios sudėties: Naturee aliejų mišinys Drėkina odą, gerina elastingumą. Praturtintas vitaminais, mineralais, polines..
7.20€ 9.00€
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)