Previous

Kokoso- imbiero skonio ledinukai IBONS, 75g

Previous

Kramtomi Mangų Ir Imbierų Skonio Ledinukai IBONS, 60 g

Kramtomi apelsinų ir imbiero skonio ledinukai IBONS, 60g

Gamintojas: IBONS
Prekės kodas: 4260024450199
Kaina su: 21% PVM
2.90€

Kramtomi apelsinų ir imbiero skonio ledinukai IBONS, 60g

IBONS O kaip šiek tiek egzotiškumo? Būtent tai įmanoma su mūsų „Ginger Orange“ saldainiais. IBONS saldumynai suteikia gryno atostogų jausmo kasdieniame gyvenime. Jie turi malonų imbiero aštrumą, bet ir žavisi prinokusios apelsino vaisių aromatu. Saldainiams su apelsinais naudojame tik pasirinktus ingredientus. Pavyzdžiui, mes naudojame saulėje prinokusius apelsinus. Savo imbierinius apelsinų saldainius galime pagaminti visiškai be maisto priedų. Juos malonu kramtyti ir telpa kiekvienoje kišenėje. Ar namie, ar kelionėje: Su „Ginger Orange“ saldainiais jūs aprūpinate savo kūną daugybe vertingų ingredientų, kurie padidina jūsų savijautą.

IBONS  Jūs ne tik galėsite mėgautis mūsų kramtomais saldainiais, bet ir užpilkite juos karštu vandeniu kaip arbatą. Paruoškite skanią imbierinę arbatą lengvai. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra du ar tris saldainius užpilti karštu vandeniu. Mums svarbu kokybė.
Taigi mūsų apelsinų imbiero saldainiai yra
be laktozės
be glitimo.
Beto, jie yra veganai.

IBONS imbierinius oranžinius saldainius gausite mažose dėžutėse, kuriuos galite lengvai pasiimti bet kur. Tiek automobilyje, tiek laive ar lėktuve saldainiai užtikrina, kad jūsų kūnas gaus daugybę vertingų ingredientų iš imbiero ir apelsino.
IBONS sukuriama unikali skonio patirtis.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Kramtomi apelsinų ir imbiero skonio ledinukai IBONS, 60g

2.90€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE