Previous

Kramtomi Mangų Ir Imbierų Skonio Ledinukai IBONS, 60 g

Previous

Kramtomi riešutų ir imbiero skonio ledinukai IBONS, 60g

Kramtomi pipirmėtės ir imbiero skonio ledinukai IBONS, 60g

Gamintojas: IBONS
Prekės kodas: 4260024450151
Kaina su: 21% PVM
2.90€

Kramtomi pipirmėtės ir imbiero skonio ledinukai IBONS, 60g

IBONS Nors skoniai ir skonis yra gana skirtingi, pipirmėčių ir imbierų yra vienas bendras bruožas: juose yra daug sveikų ingredientų, kurie daro ypač teigiamą poveikį tiek mūsų kūnui, tiek protui. Mes subūrėme pipirmėčių ir imbierą ir sukūrėme kramtomus saldainius, kurie įkvėps jus savo gaiviu gaivumu. Mūsų saldainiai „Ginger Peppermint“ nuo pat pradžių užtikrina gerą kvėpavimą ir suteikia tikrą gaivumo įspūdį. Saldainiuose su pipirmėtėmis šio augalo aliejus teka kartu su vertingais imbiero gumbų ingredientais.
Įneškite gryno oro į savo dieną

Ypač, jei vėl visiškai atsižvelgiate į kasdienybę ir nežinote, ko tiksliai tikėjotės, mūsų imbieriniai pipirmėčių saldainiai yra tiesiog tinkamas pasirinkimas. Jie suteikia visiškai naują skonį ir taip pat padeda suteikti jums naujos energijos. Pakuotėje atskirai galite laikyti saldainius su pipirmėtėmis ir imbieru maiše ir mėgautis jais kasdieniame gyvenime ar keliaudami. Patirkite gryną malonumą.
Aukšta kokybė nuo pat pradžių

Mūsų imbieriniai pipirmėčių saldainiai yra išskirtinai aukštos kokybės. Jie gali išsiversti be jokių maisto priedų. Užpilkite saldainius karštu vandeniu, nes jie gali ištirpti ir taip bus gardi arbata. Galite dvejodami mėgautis mūsų imbieriniais pipirmėčių saldainiais. Jie neturi laktozės ir glitimo. Kasdieniniame gyvenime jie padidina jūsų savijautą dėl vertingų ingredientų.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Kramtomi pipirmėtės ir imbiero skonio ledinukai IBONS, 60g

2.90€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE