Previous

Kramtomi pipirmėtės ir imbiero skonio ledinukai IBONS, 60g

Previous

Kurilų arbata, virškinimui, imunitetui stiprinti 30 vnt

Kramtomi riešutų ir imbiero skonio ledinukai IBONS, 60g

Gamintojas: IBONS
Prekės kodas: 4260024450137
Kaina su: 21% PVM
2.90€

Kramtomi riešutų ir imbiero skonio ledinukai IBONS, 60g

IBONS užtikrina, kad kasdieniniame gyvenime gana patogiai galėsite mėgautis imbieru. Mūsų fantastiški imbieriniai saldainiai yra įvairių skonių su skirtingais deriniais. Pavyzdžiui, laukiame mūsų imbierinių žemės riešutų saldainių. Skanūs kramtyti saldainiai sujungia natūralų imbiero aštrumą ir neabejotiną žemės riešutų skonį.

Dėl savo nepakartojamo skonio IBONS žemės riešutų saldainiai turi du komponentus. Viena vertus, jūs galite tikėtis natūralaus gaivumo, kuris yra imbiero šaknyje, ir, kita vertus, galite patirti karamelizuotų žemės riešutų skonį. Tai sukuria skonių derinį, kuris yra tikrai išskirtinis, tačiau turi viską. Dėl savo malonaus skonio imbieriniai žemės riešutų saldainiai suteikia protui ir kūnui visiškai naujos energijos.
Tiesiog pasiimk kramtomus saldainius su savimi

Net jei planuojate kelionę, mes norėtume jums rekomenduoti mūsų imbierinius žemės riešutų saldainius. Šie saldainiai ne tik skanūs, bet ir gali palengvinti nepatogumus, susijusius su kelionių ligomis. Taip yra dėl sudėtyje esančio imbiero, kuris teigiamai veikia galimą pykinimą. Imbierinius žemės riešutų saldainius gausite mažomis pakuotėmis, kad galėtumėte patogiai juos nešiotis automobilyje, lėktuve ar valtyje. Mes pasikliaujame senoviniu receptu, leidžiančiu gaminti imbierinius saldainius visiškai be maisto priedų.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Kramtomi riešutų ir imbiero skonio ledinukai IBONS, 60g

2.90€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE