Kaip Krosandra ir mėgautis spalvingais žydėjimais visą vasarą

Kaip Krosandra ir mėgautis spalvingais žydėjimais visą vasarą

Krosandra auginimas yra paprastas būdas visą vasarą suteikti sodui ryškių spalvų. Jų unikalios raudonos, baltos ir geltonos žiedlapių juostelės suteikia linksmą spalvų dėmę bet kuriame sode. Su labai mažai rūpesčių galite žydėti kiekvienais metais.

Krosandra, moksliškai žinoma kaip Russelia equisetiformis, yra žydintis krūmas, kilęs iš Centrinės Amerikos. Jį tradicinėje medicinoje dažniausiai naudojo majai. Jis gerbiamas dėl savo įspūdingų žydėjimo ir ryškių spalvų, todėl jis yra mėgstamiausias dekoratyvinis sodas visame pasaulyje. Gėlės žydi nuo birželio iki rugsėjo ir pritraukia bites, drugelius ir kolibrius.

Reikalavimai Krosandra ir priežiūrai

Krosandra reikia visiškos saulės iki dalinio pavėsio, kai temperatūra viršija 18 °C (64 °F). Sodinant būtinai raskite vietą, kur gerai nusausina dirva. Norite, kad dirvožemio pH būtų šiek tiek rūgštus – nuo 5,6 iki 6,0.

Reguliariai laistykite augalus, kai jie yra jauni, ypač sausros metu arba karštomis vasaromis. Norint gauti geriausius rezultatus, Krosandra reikalingas pastovus drėgmės lygis. Tręškite maždaug kartą per mėnesį pavasarį ir vasarą subalansuotomis trąšomis.

Žingsnis po žingsnio instrukcijos, kaip Krosandra

  1. Pasirinkite saulėtą vietą, kurioje yra geras drenažas, ir lengvai apdirbkite viršutinį 15–20 cm (6–8 colių) žemės paviršių, jei norite, įpilkite šiek tiek komposto.
  2. Prieš sėdami sėklas pamirkykite per naktį. Pasodinkite sėklas maždaug 1 cm (1/2 colio) gyliu ir 10 cm (4 colių) atstumu vienas nuo kito.
  3. Po pasodinimo gerai palaistykite vietą.
  4. Dirvožemis turi būti drėgnas, kol sudygs.
  5. Po sudygimo silpnus augalus išretinkite taip, kad daigai būtų išdėstyti 30 cm (12 colių) atstumu vienas nuo kito.
  6. Kai augalas įsitvirtins, nustokite dažnai laistyti, o kartais giliai laistykite.

Pabaigai

Dabar, kai žinote, kaip auginti Krosandra, visą vasarą turėtumėte mėgautis ryškiais spalvingais žiedais. Suteikus pakankamai saulės šviesos, tinkamo dirvožemio, reguliaraus vandens ir tręšimo, jūsų Krosandra žydės. Rūpintis šiomis gražiomis gėlėmis paprasta ir naudinga. Įdėję tik šiek tiek pastangų, galite turėti spalvingą savo sodo papildymą!