Previous

Kamelijų aliejus, 50 ml

Previous

Levandų hidrolatas su hialurono rūgštimi, Naturee 100 ml.

KRANKLYS KOSULYS, kvapnusis balzamas, 50 ml

Gamintojas: aromáma
Prekės kodas: SM-2536
Kaina su: 21% PVM
10.99€

KRANKLYS KOSULYS, kvapnusis balzamas, 50 ml


Ypatingai turtingos sudėties, švelnaus kvapo balzamas kvėpavimui ir peršalimo simptomams lengvinti.  Sudėtyje esantys septynių rūšių eteriniai aliejai valo ir stiprina kvėpavimo takus, padeda nuvyti šalin nedraugiškąjį Kranklį Kosulį! Balzamas neturi vaikučius erzinančio šaldančio/kaitinančio efekto! Balzamo pagrindą sudaro mango sviestas ir migdolų aliejus puikiai maitinantys ir lepinantys odą. Jokių mineralinių aliejų, parabenų ir sintetinio, dirginančio mentolio kvapo! Tik tai, kas geriausia ir švelniausia iš gamtos – Jūsų vaikų sveikatai ir gerovei. Tinka kūdikėliams nuo 6mėn. ir visai šeimai!

Naudojimas: nedideliu kiekiu balzamo tepkite krūtinę, nugarą ir pėdutes du kartus per dieną. Arba nedidelį kiekį balzamo ištirpinkite šiltame vonios vandenyje – paruošite kvapnią, atsikosėjimą lengvinančią vonią. TIK IŠORINIAM NAUDOJIMUI!

P.S. Kadangi balzamo pagrindą sudaro ypač odą lepinantis mango sviestas ir migdolų aliejus, galite šią priemonę naudoti itin sausos odos priežiūrai. Puikiai „gydo“ suskeldėjusias lūpas, alkūnes, kelius, kulnus ir pan.

P.P.S. Prieš naudojant preparatą, rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą! Nedideliu kiekiu balzamo patepkite vidinę dilbio pusę (lokaliai) ir stebėkite ar per 30min. neatsirado nepageidaujamų reiškinių – bėrimo, paraudimo, niežulio ir pan.

Sudėtis: mango sviestas, saldžiųjų migdolų aliejus, čiobrelių, viržinės mirtenės, levandų, arbatmedžio, spindulinių eukaliptų, kėnių, ramunėlių, benzoino sakų eteriniai aliejai, vitaminas E.

Preparatas pagamintas LSMU vaistinėje, laikantis geros gamybos praktikos standartų ir notifikuotas Europos Sąjungoje.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

KRANKLYS KOSULYS, kvapnusis balzamas, 50 ml

10.99€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE