Previous

Namų kvapas su lazdelėmis Naturee FLEUR DU EST 100 ml.

Previous

Namų kvapas su lazdelėmis Naturee LA NUIT 100 ml

Namų kvapas su lazdelėmis Naturee LA FLEUR 100 ml.

Gamintojas: Naturee
Prekės kodas: 4779047540867
Kaina su: 21% PVM
20.00€ 25.00€

Namų kvapas su lazdelėmis Naturee LA FLEUR 100 ml.

Pavasariškai gaivus, rafinuotas, svaiginantis, išskirtinis LA FLEUR aromatas Jus akimirksniu mintimis nuneš į gėlių lauką, kuriame karaliauja bijūnai, frezijos, o šalimai esantis Japoniško sodo vandens baseinas, besileidžiant saulei, pakvimpa lotusais, žadina vaizduotę bei teigiamas emocijas. Ar esate kada uodę ką tik skintų ciklomenų glėbį? Jei ne, Jums pakaks užsimerkti ir užuosti juos LA FLEUR namų kvapų aromate. Praturtintas ką tik pražydusiais Libano gvazdikų žiedais, kurie saldžius kvapus surišo į vieną ypatingą puokštę bei išpildė mūsų svajonę sukurti kvapą, kuris savo gaiva praskaidrins net ir apsiniaukusią dieną.

NATURÉE DE ARÔME sukurtas naudojant ekologišką bazę, pagamintas iš atsinaujinančių šaltinių ir yra  draugiškas aplinkai. Puikiai tinka naudoti visose namų erdvėse.

Naudojimo instrukcija: Pakuotėje rasite lazdeles (priklausomai nuo norimo kvapo intensyvumo, patartina naudoti 6-10 lazdelių), kurias įdėkite į atidarytą stiklinį kvapų buteliuką, po valandos apverskite lazdeles ir mėgaukitės sklindančiu kvapu. Lazdelės gali apdulkėti, todėl, susilpnėjus kvapui, lazdeles apverskite arba pakeiskite naujomis, naudodami popierines servetėles.

 

Sudėtis: Isopropylideneglycerol, Fragrance Oil.

Talpa: 100 ml.

Gamintojas: „UAB Proalpha LT“,

Vilniaus 47, Rudamina, Lietuva.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Namų kvapas su lazdelėmis Naturee LA FLEUR 100 ml.

25.00€

20.00€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE