Previous

Kalkių nuosėdų valiklis Dasty 750 ml

Previous

Antibacterial effect drėgnos servetėlės su vitaminais, 15 vnt.

Namų kvapas su lazdelėmis Naturee LA SECRET 100 ml.

Gamintojas: Naturee
Prekės kodas: 4779047540881
Kaina su: 21% PVM
20.00€ 25.00€

Namų kvapas su lazdelėmis Naturee LA SECRET 100 ml.

Mistiškas, subtilus ir jaudinantis, paslapties šydu apgaubtas miros, gintaro, frankinsenso balansas viename aromate. LA SECRET buvo kuriamas norint subalansuoti sunkius kvapus su lengvais ir gaiviais citrusais. Mums pavyko tai padaryti užrakinant LA SECRET buteliuke rytietiškus prieskonius (kardamonas, baltasis pipiras) ir smilkalus kartu su šviežiai skintų citrinų žiedų aromatu. Šis derinys suskamba paslaptinga melodija, nukeliančia mus į asmeninius prisiminimus. Tai dar vienas NATURÉE DE ARÔME pasididžiavimas, kuris tiks visose Jūsų mėgstamose erdvėse.

NATURÉE DE ARÔME sukurtas naudojant ekologišką bazę, pagamintas iš atsinaujinančių šaltinių ir yra  draugiškas aplinkai. Puikiai tinka naudoti visose namų erdvėse.

Naudojimo instrukcija: Pakuotėje rasite lazdeles (priklausomai nuo norimo kvapo intensyvumo, patartina naudoti 6-10 lazdelių), kurias įdėkite į atidarytą stiklinį kvapų buteliuką, po valandos apverskite lazdeles ir mėgaukitės sklindančiu kvapu. Lazdelės gali apdulkėti, todėl, susilpnėjus kvapui, lazdeles apverskite arba pakeiskite naujomis, naudodami popierines servetėles.

 

Sudėtis: Isopropylideneglycerol, Fragrance Oil.

Talpa: 100 ml.

Gamintojas: „UAB Proalpha LT“,

Vilniaus 47, Rudamina, Lietuva.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Namų kvapas su lazdelėmis Naturee LA SECRET 100 ml.

25.00€

20.00€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE