Pridėkite spalvų sodui Lenktažiedis trimičius gėlėmis

Pridėkite spalvų sodui Lenktažiedis trimičius gėlėmis

Lenktažiedis trimičius gėlės (Salpiglossis sinuata) yra puikus būdas pagyvinti sodą ryškiomis violetinės, raudonos, oranžinės ir geltonos žiedų spalvomis. Šiame tinklaraščio įraše pateiksime veiksmus, kaip geriausiai paruošti dirvą, pasodinti ir prižiūrėti Lenktažiedis trimičius gėles, kad iš jų gautumėte kuo daugiau malonumo.

Sodo lysvės paruošimas

Tinkamas dirvožemis yra būtinas bet kuriai klestinčiam gėlių lovai, o Lenktažiedis trimičius gėlės yra ypač jautrios dėl savo seklios šaknų sistemos; jiems reikalingas gerai nusausintas dirvožemis, kuriame gausu organinių medžiagų. Norint pasiekti tokią tekstūrą, reikia sumaišyti maišą sodo žemės, 25 l durpių samanų, 25 l rupaus smėlio ir 1 kg komposto, kad būtų sukurta aplinka, kuri maitins augalus.

Kai pasieksite Graikinis riešutmedis dirvožemio konsistenciją, galite pradėti sėti sėklas arba konteinerius. Iš sėklų auginamiems augalams svarbu išlaikyti apie 15 cm tarpą, kad būtų užtikrinta tinkama oro cirkuliacija. Įsitikinkite, kad pasodinkite juos ne giliau nei 1 cm, o vėliau kiekvieną dieną lengvai, bet nuosekliai laistykite. Naujai pasodintoms sėkloms sudygti gali prireikti kelių dienų, todėl venkite perlaistyti, nes tai gali nuplauti sėklas.

Konteineriniams augalams būtinai pasirinkite indus su tinkamomis drenažo angomis ir užpildykite juos tuo pačiu anksčiau nurodytu dirvožemio mišiniu. Pasodinkite kiekvieną vazoną tokiame pačiame gylyje kaip lauko sėklos ir laistykite lengvai, bet reguliariai.

Priežiūra ir priežiūra

Lenktažiedis trimičius gėlės teikia pirmenybę visiškam saulės poveikiui, tačiau dalinis atspalvis karščiausiu dienos metu taip pat yra naudingas. Svarbu kuo greičiau nugenėti visas negyvas gėles, kad daugiau energijos būtų galima skirti daugiau žydėjimo. Kartą per dvi savaites tręškite trąšomis, kuriose gausu fosforo, atskiestų iki pusės stiprumo, kad padidėtų žydėjimas.

Kenkėjų ir ligų kontrolė

Šliužai, amarai ir baltasparniai yra dažni Lenktažiedis trimičius gėlių kenkėjai. Geriausias būdas apsaugoti šiuos gyvūnus yra užtikrinti, kad žemė būtų drėgna, bet neužmirkusi, ir nugenėti pažeistus lapus. Jei atsiranda užkrėtimas, galima apipurkšti lapiją insekticidiniu muilu arba neemo aliejumi.

Pabaigai

Apibendrinant galima pasakyti, kad Lenktažiedis trimičius gėlių pridėjimas prie sodo yra puikus būdas bet kokiai lauko erdvei suteikti spalvų ir gyvybės. Laikydamiesi sodinimo instrukcijų, užtikrindami pakankamą saulės šviesą ir pasirūpindami tinkamu tręšimu bei kenkėjų kontrole, galite užtikrinti šviesų ir gražų sodą. Taigi būkite kūrybingi ir pradėkite sodinti savo Lenktažiedis trimičius sodą!