Previous

Kompleksinė organizmo valymo sistema ląstelių lygmeniu Švaros šaltiniai

Previous

Maisto papildas Camelyn – M2 medaus peptidų tirpalas, kapsulės, 30 vnt.

Lymphosan Nephro Support. Normaliai šlapimo takų sistemos funkcijai palaikyti 90g

Gamintojas: Siberian Health Sibiro sveikata
Prekės kodas: 4607035305320
Kaina su: 21% PVM
16.00€

Lymphosan Nephro Support. Normaliai šlapimo takų sistemos funkcijai palaikyti 90g

Maisto papildas su ląsteliena ir augaliniais ekstraktais Augalinis produktas su pektinu – maistinės ląstelienos šaltiniu ir puikiu augaliniu sorbentu. Spanguolių ir asiūklių ekstraktai papildo mitybos racioną organinėmis rūgštimis ir taninais. Pektinas padeda reguliuoti normalų cholesterolio kiekį kraujyje. Produktas skirtas normaliai šlapimo takų sistemos funkcijai palaikyti.

Vartojimas

7,5 g miltelių (1 arb.šaukštelis) ištirpinti 200-250 ml šilto vandens ir kruopščiai išmaišyti, geriausia mikserio pagalba, kol susidarys vientisa masė ir iš karto išgerti. Vartoti 2 kartus per dieną. Įpilus nepakankamą kiekį skysčio ir asmenims, turintiems ryklės problemų, gali kilti paspringimo pavojus.Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudėtis

Pektinas, guaro derva, spanguolių uogų ekstraktas (Oxycoccus palustris), topinambų milteliai (Heliantus tuberosus), asiūklio ekstraktas (Equisetum Arvense).

2 arbatinių šaukštelių (15 g) sudėtis: pektino – 8,1 g,  spanguolių uogų ekstrakto -1,9 g, iš jų organinių rūgščių – 190 mg,  topinambų miltelių -1,5 g, iš jų inulino -0,45 g, asiūklio ekstrakto – 0,5 g, iš jų taninų – 25 mg. Viso skaidulinių medžiagų: 10 g.

90g 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Lymphosan Nephro Support. Normaliai šlapimo takų sistemos funkcijai palaikyti 90g

16.00€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE