PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Diabetui

Diabetui
Maisto papildas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.  BELINAL® GLUCO tinka vegetarams. Chromas padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje 60 tablečių. ..
16.71€ 20.50€
100 % natūralios kilmės Ajurvedos ekspertų sukurtas vegetarinės ir veganiškos formulės produktas. Karela iš Planet Ajurveda™ - labai efektyvus ir veiksmingas standartizuoto augalų ekstrakto papildas, padedantis palaikyti normalų gliukozės kiekį kraujyje! Sudedamosios dalys:&nbs..
19.90€
„Diableen" Planet Ayurveda™“ sudėtyje yra ajurvedinių žolelių, kurios jau nuo seno buvo naudingos sergant cukriniu diabetu, prediabeto periodo ir su diabetu susijusių komplikacijų metu. „Planet Ayurveda ™ Diableen“ formulės komponentuose yra „Gymnema“ ir „Karela“ ekstraktai, kurie padeda ..
19.90€
Vata + Pitta – Kapha – Gymnema Silvestrae didina Vata bei mažina Pita ir Kapha došas! Europos Maisto Saugos Tarnybos patvirtinti teiginiai produkto sudėtyje esančioms maistinėms medžiagoms: * Padeda palaikyti normalų cukraus kiekį organizme.Kiekvienoje kapsulėje yra 500 mg ..
19.90€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)