Kaip auginti Miškinė Dedešva savo sode

Kaip auginti Miškinė Dedešva savo sode

Miškinė Dedešva dedešva , (Malva sylvestris) yra žolinis daugiametis augalas, skleidžiantis gražias gėles ir žalumynus. Miškinė Dedešva ne tik yra vizualiai įspūdinga, bet ir turi daug privalumų, pavyzdžiui, suteikia sodui tekstūros ir spalvos, valo orą ir pritraukia naudingų vabzdžių. Štai keletas patarimų, kaip auginti šį patrauklų ir naudingą augalą savo sode.

Planavimas ir pasiruošimas

Prieš pradėdami sodinti, įsitikinkite, kad tinkamai įvertinote dirvožemio sąlygas optimaliam augimui. Patikrinkite pH lygį ir įsitikinkite, kad dirvožemyje yra daug maistinių medžiagų ir geros drenažo galimybės. Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą sodinimo vietą; ten, kur saulė yra veikiama mažiausiai 6 valandas per dieną. Galiausiai ištirkite ir išsiaiškinkite, kurios sėklų rūšys geriausiai tinka jūsų klimatui ir regionui.

Miškinė Dedešva sodinimas

Kai visi parengiamieji darbai bus atlikti, laikas pradėti sodinti savo Miškinė Dedešva! Iškaskite dvigubai platesnę – maždaug 30 cm (12 colių) – duobę nei vazonas su sėklomis ir užpildykite ją maistinių medžiagų turinčiu dirvožemio mišiniu. Pasodinkite sėklą, lengvai pabarstykite žeme, laistykite ir palaukite, kol pradės matytis ūgliai!

Miškinė Dedešva priežiūra

Miškinė Dedešva , toliau teikite jai pastovią drėgmę ir drenažą, kad būtų skatinamas sveikas vystymasis. Kas 2–3 savaites patręškite augalą tinkamu trąšų mišiniu, kad suteiktumėte jam papildomą postūmį. Nupjaukite stiebus ir lapus, kad išlaikytumėte estetinę formą. Galiausiai būtinai apsaugokite augalą nuo šalčio, kenkėjų ir ligų, prireikus naudodami apsaugines medžiagas arba pesticidus.

Išvada

Miškinė Dedešva auginimas savo sode gali ne tik padėti suteikti lauko erdvei estetinės vertės, bet ir suteikti kitų privalumų, pvz., švaresnio oro ir pritraukti naudingų vabzdžių. Įsitikinkite, kad jūsų sodas yra idealus Miškinė Dedešva auginimui, įvertindami dirvožemio sąlygas, pasirinkdami tinkamą sodinimo vietą ir parinkdami tinkamą jūsų regiono sėklų rūšį. Pasodinkite sėklą, laistykite ir rūpinkitės ja nuolat drėkindami, tręšdami kas porą savaičių ir saugodami nuo šalčio, kenkėjų ir ligų. Pasinaudokite daugybe naudos Miškinė Dedešva savo sode šiandien!