5 Montbretė sėkmingam sodui

5 Montbretė sėkmingam sodui

ir kreipkitės pagalbos

5 Montbretė sėkmingam sodui

Montbretė yra spygliuočių visžalių medžių rūšis, kilusi iš vakarinės Šiaurės Amerikos pakrantės, kuri lengvai išauga į patrauklias formas su minimalia priežiūra ir dėmesiu. Šie medžiai yra populiarūs soduose dėl jų gebėjimo sukurti tankią privatumo gyvatvorę arba židinio tašką, nes laikui bėgant jie gali būti formuojami taip, kaip jums patinka. Šiame straipsnyje pateikiame penkis patarimus, kaip planuoti ir prižiūrėti savo Montbretė ir užtikrinti sėkmingą sodą.

Montbretė yra Graikinis riešutmedis pasirinkimas planuojant sodą, nes jie ne tik suteikia grožį ir įdomumą, kai pasirenkami kaip išskirtinis augalas, bet ir tinkamai auginami, užtikrins ilgą tarnavimo laiką ir daugelį metų. Šie medžiai reikalauja labai mažai priežiūros ir toliau vystys savo formą, kai nuspręsite; tačiau tam tikras planavimas ir priežiūra yra svarbūs siekiant sėkmės.

Apžvalga

Tolimesniuose skyriuose aptarsime:
* Planuoti savo Montbretė
* Rūpinimasis savo Montbretė
* Įvairūs dizainai

Planuojate savo Montbretė

Planuodami, kur dėti Montbretė, pirmiausia turėtumėte apsvarstyti, kokio tipo dirvožemį turite ir ar drenažas yra tinkamas. Šiems augalams būtinas geras drenuojantis dirvožemis, kuris neleis perlaistyti. Idealiu atveju turite turėti apie 10 cm (4 colių) dirvožemio virš bet kokios kietos dangos ir bent 30 cm (12 colių) atstumu nuo asfaltuotų vietų ir konstrukcijų.

Taip pat rekomenduojama sodą padalinti į atskiras dalis, kad tilptų keli Montbretė. Tai naudinga tiek estetiniu, tiek funkcionaliu požiūriu, nes kiekvienas medis turės pakankamai vietos natūraliai augti. Be to, nustačius biudžetą prieš pradedant projektą, galima planuoti iš anksto, kad nereikėtų per daug branginti.

Montbretė

Montbretė , turite jais pasirūpinti, kad gautumėte norimą rezultatą. Reguliarus genėjimas yra vienas iš svarbiausių šių augalų priežiūros elementų ir turėtų būti atliekamas du kartus per metus, naudojant aštrius, švarius įrankius. Genėjimas skatina Montbretė augimą ir leidžia kontroliuoti medžių dydį ir formą.

Be to, reguliariai tręšdami vėlyvą pavasarį ir rudenį, jūsų Montbretė bus sveikas. Tręšdami trąšas, tolygiai paskirstykite jas aplink medį ir venkite, kad jos nepatektų prie stiebo. Taip pat galite naudoti lėto atpalaidavimo tabletes.

Laistymo poreikiai skiriasi priklausomai nuo sezono, tačiau, paprastai kalbant, Montbretė turėtų būti laistomas kartą per tris savaites žiemą ir kartą per savaitę vasarą. Kruopščiai laistykite, kol dirva bus drėgna ir neišdžiūvusi.

Galiausiai, jei turite reikalų su aukštesniais Montbretė, gali prireikti suteikti papildomos pagalbos. Kai jūsų Montbretė auga, sukalkite bagažinę žemės lygyje ir pritvirtinkite plastikiniais kaklaraiščių dirželiais.

Įvairūs dizainai

Montbretė skirtingų dizainų Coppertips galite tikrai leisti savo kūrybiškumui skleistis. Konteinerių sodai visada yra puiki idėja ir puikiai atrodo, kai naudojami kaip centrinis kiemo ar balkono elementas. Galite pasirinkti sukurti privatumo gyvatvorę, sodindami mažesnius Montbretė augalus arčiau vienas kito, o takai ir kraštinės suteikia jūsų sodo išdėstymą.

Išvada

Norint turėti sėkmingą sodą, reikia kruopštaus planavimo ir tinkamos priežiūros. Nuo tinkamo dirvožemio svarstymo iki laistymo reikalavimų nustatymo, Montbretė turi būti tvarkomas, kad būtų garantuoti geriausi rezultatai. Nors imtis tokios užduoties gali atrodyti bauginančiai, niekada nepamirškite jos lėtai ir paprašykite pagalbos, kai tik reikia. Turėdami kantrybės ir atsidavimo tikrai pasieksite norimą rezultatą.