Kaip Mudrė , kad jūsų sode būtų didžiausias grožis

Kaip Mudrė , kad jūsų sode būtų didžiausias grožis

Mudrė dėl savo tvirtų savybių ir atsparumo stresui yra populiariai naudojamas soduose. Jam reikia mažai priežiūros, todėl jį lengva prižiūrėti bet kuriame sode. Jo švelnūs Gvazdikas atspalviai sukuria ramią ir raminančią atmosferą, kuri puikiai tinka bet kurioje lauko erdvėje.

Pasiruošimas

Prieš sodinant Mudrė, svarbu atsižvelgti į naudojamo dirvožemio tipą. Šis augalas teikia pirmenybę smėlingam arba gerai nusausintam dirvožemiui. Dirvožemį, kuriame yra per daug molio, galima pataisyti įkasant komposto, kad būtų pagerintas drenažas. Nustatykite vietą, kurioje gausu pakankamai saulės šviesos, ir išsirinkite tinkamą Mudrė tipą, kuris geriausiai tiks jūsų sode.

Sodinimo patarimai

Mudrė savo sode galite naudoti sodinukus arba auginius. Sodindami iš sodinukų, įsitikinkite, kad gylis yra maždaug 1–2 cm (0,4–0,8 colio). Kiekvieną sodinuką palikite maždaug 10 cm (4 colių) atstumu. Jei pasirenkate dauginti auginiais, pripildykite puodą gerai nusausinančio vazono mišinio ir padėkite auginį bent 7,5 cm (3 colių) gylyje. Reguliariai laistykite vazonuose esančius auginius, kol pradės augti šaknys. Persodinkite juos į jiems skirtas vietas, kai tik šaknys subręsta.

Patarimai, kaip pasirūpinti Mudrė

Siekiant išlaikyti norimas formas ir išlaikyti nudžiūvusius lapus, Mudrė rekomenduojama genėti kas 2–3 savaites. Norėdami laistyti šį augalą, sausu laikotarpiu tolygiai sudrėkinkite dirvą, tačiau nepamirškite perlaistyti, nes „Mudrė“ mėgsta šiek tiek drėgnas sąlygas. Trąšos taip pat skatinamos augimui skatinti, jei jos naudojamos nedideliais kiekiais.

Išvada

Šie žingsniai apima tinkamo dirvožemio parinkimą, geriausios vietos nustatymą, sprendimą, kokio tipo Mudrė geriausiai tinka jūsų sode, sodinimą naudojant sodinukus ar auginius, genėjimą, laistymą ir trąšų įterpimą. Tinkamai prižiūrėdami ir suteikdami tinkamas auginimo sąlygas, galėsite gėrėtis „ Mudrė “ grožiu savo sode daugelį metų.