Previous

MEILĖS BURBULIUKAS, aliejų mišinys strijų profilaktikai, 100 ml

Previous

Namų kvapas Lino Puro, MySenso 240 ml

Namų kvapas Lino Puro, MySenso 100 ml

Gamintojas: MySenso
Prekės kodas: 8034023251547

Namų kvapas Lino Puro, MySenso 100 ml

Kvapioji kananga sukuria šviežią saugumo jausmą. Šviežumo pojūtis, supantis viską aplinkui. „Lino Puro“ – tai paprastas, bet kartu ir rafinuotas kvapas.  Jis sukuria ramybės ir taikos atmosferą,  Tai lengvas ir subtilus apdaras, suteikiantis šviežumo kiekvienai dienai.

Namų kvapas skleidžia nuolatinį aromatą.

  • Viršutinės natos: mandarinas, bergamotas, Sicilijos citrina
  • Vidutinės natos: Ligurijos levanda, Irisas, lelijos, Viola lapai
  • Pagrindinės natos: vanilė, kananga, gintaras.
  • „My Senso“ – Italijos įmonė gaminanti aukštos kokybės kvapus, skirtus naudoti namuose ir darbo vietoje, SPA, sveikatingumo įstaigose ir kitose viešose įstaigose. Kompanijos istorija prasidėjo 1997 m., kai jos steigėjai nustatyti naujus standartus kambario kvapų sektoriuje.

Aromatinis aliejus pritaikytas namų (svetainėje, virtuvėje, miegamajame, vonioje) ar kitų patalpų aromatizavimui. Malonaus aromato, stipriai koncentruotas. Gerai juntamas ir lengvai pasklindantis aplinkoje.

Baltos spalvos daugiapluoštės lazdelės leidžia aromatiniam aliejui judėti vienodu greičiu. Daugiapluoštės lazdelės užtikrins geresnį MySenso aromato pasklidimą ir kvapo vientisumą kvėpinamoje patalpoje.

Ilgaamžiškumas. Naudojant pagal instrukciją, kvapo užtenka 2-4 mėnesiams. Rekomenduojama naudoti 3-4 lazdeles vienu metu, apverčiant jas kas kelias dienas.

Siekiant tolygaus paskirstymo erdvėje jį reikėtų laikyti vietoje pro kurią dažnai vakštote, ar pro kur praeina oro srautas. Norėdami išlaikyti tolygų kvapo vientisumą patalpoje, du kartus per savaitę apverskite pagaliukus su servetėle jų rankomis nelieskite. Tik atminkite kuo dažniau vartysite pagaliukus tuo greičiau išsikvėps kvapnusis skystis bet turėsite intencivesnį aromatą.

  • Kilmės šalis: Italija

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Namų kvapas Lino Puro, MySenso 100 ml

0

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE