Previous

Namų kvapas Carbaline Grape - Blueberries 100ml

Previous

Namų kvapas D'AROME L'AMOUR Naturee 200ml

Namų kvapas Carbaline OUD 100ml

Gamintojas: Carbaline
Prekės kodas: 5695
Kaina su: 21% PVM
16.99€ 19.99€

Namų kvapas Carbaline OUD 100ml

Namų kvapas Carbaline OUD 100ml

·         Viršutinės (pradinės) natos – Citrina, Bergamotė

·         Vidurinės (širdies) natos –  Oda, Datulė, Kedro medis, Medus

·         Bazinės (baigiamosios) natos –  Fava Tonkos pupelė, Pačiulis, Muskusas, Gauruotasis švitrūnas

Emocijos: Seksualumas, valdingumas, galia.

Rytietiški "OUD" kvapai leis pasijusti tarsi stovėtumėte šiltoje dykumos pavėsio oazėje. Saldžios natos susimaiso su valdingumu ir galia sukurdami tobulą balansą. Kvapai pripildys Jūsų namus valdinga, gilia ir išskirtine elegancija, gerins nuotaiką, skatins seksualumą, stiprins ištikimybę klasikai. 

Prabangus ir elegantiškas, skaidraus stiklo, namų kvapų difuzorius su mediniu kamšteliu ir bambuko lazdelėmis, papuoš jūsų pasirinktą erdvę bei pripildys jausmus žadinančiais bei paslaptimi dvelkiančiais aromatais.

Carbaline Italijos įmonė, kuri gyvuoja jau daugiau kaip 40 metų garsėjanti kaip ekspertai namų kvapų gamyboje. Carbaline naudoja tik aukščiausios kokybės ir organiškus produktus, atkreipdami dėmesį net į smulkiausias detales, kurie leidžia sukurti ir atskleisti Italijos vertę visame pasaulyje. Šiuolaikiškas mąstymas ir technologijos susipynusios su Itališkomis tradicijomis užtikrina kiekvieno produkto elegantiškumą, funkicialumą. Carbaline asortimentas toks platus, kad kiekvienas atras savo skoniui tinkamą kvapą.

Naudojimas: Atsukti medinį difuzorių. Nuimti apsauginį dangtelį. Užsukti medinį difuzorių. Sumerkti bambuko lazdeles. Pastoviam kvapui palaikyti lazdeles keisti pusėmis (vartyti).

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Namų kvapas Carbaline OUD 100ml

19.99€

16.99€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE