Previous

Namų kvapas Carbaline OUD 100ml

Previous

Namų kvapas D'AROME L'AMOUR Naturee 200ml

Namų kvapas Carbaline Seawood 100ml

Gamintojas: Carbaline
Prekės kodas: 5696

Namų kvapas Carbaline Seawood 100ml

Namų kvapas Carbaline Seawood 100ml

·         Viršutinės (pradinės) natos – Apelsinas, Greifruktas, Ananasas

·         Vidurinės (širdies) natos –  Snaputis, Levanda, Pakalnutė, Rožė, Lelija

·         Bazinės (baigiamosios) natos – Baltasis medis, Muskuso medis

Emocijos: Lengvumas, gera nuotaika, gaivumas, šiluma, aistra

Seawood ypatingai gaivus kvapas, kuriame susijungia jūros gaiva su intensyviuoju kedru ir šiltąja vetiverija visa tai užmaskuojant švelniu ir subtiliu gėlių aromatu. Šis aromatas pavers jūsų namus jaukumo židiniu kupinu gera ir aistringa nuotaika.

Prabangus ir elegantiškas, skaidraus stiklo, namų kvapų difuzorius su mediniu kamšteliu ir bambuko lazdelėmis, papuoš jūsų pasirinktą erdvę bei pripildys jausmus žadinančiais bei paslaptimi dvelkiančiais aromatais.

Carbaline Italijos įmonė, kuri gyvuoja jau daugiau kaip 40 metų garsėjanti kaip ekspertai namų kvapų gamyboje. Carbaline naudoja tik aukščiausios kokybės ir organiškus produktus, atkreipdami dėmesį net į smulkiausias detales, kurie leidžia sukurti ir atskleisti Italijos vertę visame pasaulyje. Šiuolaikiškas mąstymas ir technologijos susipynusios su Itališkomis tradicijomis užtikrina kiekvieno produkto elegantiškumą, funkicialumą. Carbaline asortimentas toks platus, kad kiekvienas atras savo skoniui tinkamą kvapą.

Naudojimas: Atsukti medinį difuzorių. Nuimti apsauginį dangtelį. Užsukti medinį difuzorių. Sumerkti bambuko lazdeles. Pastoviam kvapui palaikyti lazdeles keisti pusėmis (vartyti).

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Namų kvapas Carbaline Seawood 100ml

0

16.99€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE