Previous

Namų kvapas su lazdelėmis "AUSTĖJOS SVAJOS" 100 ml

Previous

Namų kvapas su lazdelėmis "PRISILIETIMAS" 100 ml

Namų kvapas su lazdelėmis "JAUSMAI" 100 ml

Gamintojas: Candle Family
Prekės kodas: 4779047423023
Kaina su: 21% PVM
16.90€

Namų kvapas su lazdelėmis "JAUSMAI" 100 ml

NAMŲ KVAPAS "JAUSMAI"

Sudėtis: Gintaras ir kedras

Kiekis: 100 ml.

Naudojimo laikas: iki 120 dienų.


„Candle Family“ namų kvapai gaminami maišant kvapniuosius aliejus ir ekologišką bazę. Pakuotėje rasite 8 natūralaus pluošto lazdeles, kurias turite įdėti į atidarytą stiklinį kvapų buteliuką. Norėdami intensyvesnio kvapo ištraukite lazdeles, apverskite ir vėl įstatykite į buteliuką. Linkime malonaus aromato...SAUGUMO INFORMACIJA:

Sudėtyje yra: Geraniolis; Kumarinas; Metilo cinamatas; Cinamilo alkoholis; Nerolis; Piperonal; Izoeugenolis, „Linalool“; (±) -3,7-dimetil-okt-6-en-1-olio; Izomentonas; Citronelilo formato; Geranilo formatas.

ATSARGIAI. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Dirgina akis. Jei reikia medicininės pagalbos, turėkite produkto indą ar etiketę. Saugoti nuo vaikų. Mūvėkite apsaugines pirštines / akių apsaugą. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu kiekiu vandens. Jei atsiranda odos sudirginimas ar bėrimas: Kreipkitės į gydytoją.  PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plaukite vandeniu. Pašalinkite kontaktinius lęšius, jei jų yra ir juos lengva padaryti. Tęskite plovimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Gali sukelti alerginę reakciją.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Namų kvapas su lazdelėmis "JAUSMAI" 100 ml

16.90€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE