Previous

Naturee namu kvapas D'AROME LA NUIT 100ml

Previous

Naturee Namų kvapas D'AROME LA NUIT rinkinys 200ml

Naturee namu kvapas D'AROME LA NUIT 200ml

Gamintojas: Naturee
Prekės kodas: 4012900534031
Kaina su: 21% PVM
28.80€ 36.00€

Naturee namu kvapas D'AROME LA NUIT 200ml

Gundantis LA NUIT kvapas nepalieka abejingų, nes jame suderinti gaivūs žoliniai Provanso laukų aromatai su pakankamai sodriais ir tuo pačiu sunkiais kvapais. Muskatas, brandintas ąžuolas ir mira persipina su lengvu citrusų bei rytiniu arbatos laukų rasos gaivumu. Šis kvapas nuneša mūsų mintis toli nuo kasdienybės - ten, kur slypi susikaupimas ir mėgavimasis buvimu su  mylimu žmogumi.

NATURÉE DE ARÔME - AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PRODUKTAS:

Sukurtas naudojant ekologišką bazę, pagamintas iš atsinaujinančių šaltinių ir yra  draugiškas aplinkai. Stiprus ir ilgai, net iki 90 dienų išliekantis kvapas. Puikiai tinka naudoti visose namų erdvėse. Galiojimo laikas: 12 mėnesių nuo atidarymo datos.

Naudojimo instrukcija: perpilkite namų kvapo papildymo turinį i difuzorių ir įdėkite lazdeles (priklausomai nuo norimo kvapo intensyvumo, patartina naudoti 6-10 lazdelių), po valandos apverskite lazdeles ir mėgaukitės sklindančiu kvapu. Lazdelės gali apdulkėti, todėl, susilpnėjus kvapui, lazdeles apverskite arba pakeiskite naujomis naudojant popierines servetėles.

Sudetis: Isopropylideneglycerol, Fragrance Oil

Talpa: 200 ml papildymas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Naturee namu kvapas D'AROME LA NUIT 200ml

36.00€

28.80€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE