Kaip pasodinti ir Nemezija savo sode

Kaip pasodinti ir Nemezija savo sode

B. Papildomi ištekliai

Norite savo sodui ar balkonui suteikti daugiau spalvų? Apsvarstykite galimybę pasodinti gražųjį Nemezija (Asarina Antirrhiniflora). Šis amžinai žaliuojantis daugiametis augalas pateisina savo pavadinimą – žydi ryškiai raudonai, Gvazdikas, oranžine ir violetine spalva, primenančia mažus snapelius. Tinkamai prižiūrint ir prižiūrint, šis į vynmedžius panašus augalas visą vasarą žydės ryškiai.

Nemezija yra kilęs iš Pietų Afrikos ir žinomas dėl savo ryškių spalvų ir gebėjimo pritraukti paukščius ir kitus apdulkintojus. Žemai augantis krūmas paprastai užauga nuo 20 cm iki 1 m aukščio, o jo sodriai žali, neryškūs lapai suteikia tekstūros, lipdami aukštyn grotelėmis, arkomis ar rėmais. Nuo gegužės iki rugsėjo mažos trimito formos gėlės dengia vynmedžio ilgį ir atneša daugybę ryškių ir spalvingų žiedų į bet kurią lauko erdvę.

Pasiruošimas sodinti

Prieš pradėdami sodinti, norėsite pasirinkti gerą savo Nemezija vietą. Pasirinkite vietą, kurioje yra pilna saulės spindulių ir gerai nusausinantis dirvožemis. Esant šaltesniam klimatui, pasirinkite vietą, kuri karščiausią vasaros dalį gauna vidurdienio šešėlį. Sėklų galite įsigyti vietiniame darželyje arba pirkti internetu.

Sodinimo instrukcijos

Pavasaris yra geriausias laikas sodinti Nemezija. Pradėkite iškasdami 1 cm skylutes, išdėstytas 25 cm atstumu viena nuo kitos paruoštoje dirvoje. Įdėkite tai, ką įsigijote – sėklą ar pradą – į duobutę ir lengvai uždenkite žeme. Švelniai paglostykite dirvą aplink kiekvieną pradžią ir gerai laistykite, kol dirva pradės slinkti.

Augalų priežiūra

Kai jūsų kyšulio snapsdragonai įsitvirtins, genėkite juos, jei jie taps nepaklusnūs ar suglebę, kad paskatintumėte daugiau žydėjimo ir leistų šiek tiek oro cirkuliuoti tarp lapų. Aktyvaus augimo ciklų metu tręškite kelis kartus per visą sezoną. Būtinai laikykitės reguliaraus laistymo grafiko, bet nepersotinkite ir neleiskite dirvožemiui visiškai išdžiūti, nes tai gali sulėtinti augalo augimą. Reguliariai valdykite piktžoles ir įsitikinkite, kad jos nekonkuruoja su dirvožemio maistinėmis medžiagomis.

Problemų ženklai

Paprastai kyšulio snapdragonai yra atsparūs ligoms, tačiau gali kilti keletas problemų. Visada apžiūrėkite, ar augaluose nėra kenkėjų, tokių kaip voratinklinės erkės ir amarai. Taip pat atidžiai stebėkite grybelines ligas, tokias kaip juodoji dėmė, dėl kurios gali pakisti lapų spalva ir augalai sustingti.

Išvada

Snapdrakonus lengva auginti ir jiems reikia minimalios priežiūros, todėl jie puikiai papildys bet kurį sodą. Tinkamai paruošę ir pasodinę, galite tikėtis, kad šie atsparūs augalai vasaros mėnesiais gražiai žydės savaites. Nemezija , vadovaukitės aukščiau pateiktais patarimais, kurie padės užtikrinti sveiką, klestintį augalą!