Previous

DANTUKŲ FĖJA, aliejų mišinys, 20 ml

Previous

Dezinfekuojanti dulksna, patalpų orui Naturee 100ml.

DĖDĖ MIEGAS, oro gaiviklis, 100 ml

Gamintojas: aromáma
Prekės kodas: SM-1403

DĖDĖ MIEGAS, oro gaiviklis, 100 ml

Oro gaiviklis "Dėdė miegas", 100 ml


Kai mieste nemiega niekas, atkeliauja Dėdė Miegas… Kam spalvotą, kam bespalvį, duos Jis sapną, lyg pagalvį!..
Itin švelnaus aromato, kruopščiai atrinktų ekologiškų eterinių aliejų sinergija „Dėdė Miegas“ privilios gražiausius sapnus ir ramų nakties miegą į Jūsų mažylio miegamąjį! Sudėtyje esantys eteriniai aliejai ne tik palankiai veikia nervų sistemą, bet ir valo patalpų orą, neleidžia daugintis patogeniniams organizmams, lengvina kvėpavimą. Tinka kūdikiams nuo pirmųjų gyvenimo dienų ir visai šeimai!


Sudėtis: vanduo, levandų, viržinės mirtenės, paprastosios pušies ir mairūno eteriniai aliejai.

Levandų ir mairūnų eteriniai aliejai nuo seno garsėja raminančiomis savybėmis, pušų ir rosalinų (viržinės mirtenės) eteriniai aliejai puikiai valo orą.

Naudojimas: purkškite į patalpų orą prieš miegą. 5-7 papurškimai standartinio dydžio kambaryje. Prieš naudojimą – suplakite.

Tinka kūdikiams nuo gimimo ir įvairaus amžiaus vaikučiams, kurie išgyvena laikinus miego sutrikimus, sukeltus raidos ar augimo šuolio, dantų dygimo, pervargimo, miegamosios vietos pasikeitimo, ar išgyvenančius naują pradžią (darželio lankymas, brolio/sesės gimimas ir pan.)

Dėmesio! Ramaus miegelio linijos gaminiai nėra skirti miego sutrikimų gydymui. Jei Jūsų kūdikis ar vaikas turi blogų įpročių (pvz. užminga tik supamas ar maitinamas), dažnai prabudinėja naktį ir kaskart reikalauja to paties raminimo būdo, nėra pratęs prie subalansuotos dienotvarkės – aromaterapinės priemonės tikrai nepagerins jo miego. Ramiam miegui būtinos sąlygos: subalansuota dienotvarkė, geri miego įpročiai ir teisingos asociacijos į miegą. 

Priemonė pagaminta LSMU vaistinėje laikantis geros gamybos praktikos ir visų saugos ir kokybės standartų.
Notifikuota Europos Sąjungoje.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

DĖDĖ MIEGAS, oro gaiviklis, 100 ml

0

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE