Kaip auginti ir prižiūrėti Pakalnutė sodą

Kaip auginti ir prižiūrėti Pakalnutė sodą

informacijai

Pakalnutė yra graži, kvapni gėlė, kuri žydi vėlyvą pavasarį ir vasaros pradžioje. Jo mokslinis pavadinimas yra Convallaria majalis ir yra kilęs iš Europos ir Azijos. Pakalnutė auginimas gali būti gana naudingas, nes suteikia spalvų ir kvapų bet kuriam sodui. Tinkamai suplanuodami ir prižiūrėdami galite turėti nuostabią Pakalnutė sodą, kuris metai iš metų žydės ryškiai.

Sodo planavimas

Spręsdami, kur sodinti Pakalnutė, rinkitės dalinį arba visišką pavėsį, atsižvelgdami į klimatą, kuriame gyvenate, ir saulės šviesos kiekį. Dirvožemis turi išlikti nuolat drėgnas, bet ne per šlapias ir sudarytas iš priesmėlio priemolio. Be to, įsitikinkite, kad yra geras drenažas, nes Pakalnutė stovinčiame vandenyje. Graikinis riešutmedis laikas sodinti Pakalnutė yra rudens arba žiemos sezonas, kai yra vėsesnė temperatūra. Nepamirškite sodinti Pakalnutė esant dideliam karščiui.

Pakalnutė priežiūra

Pasodinus Pakalnutė, reikia ja tinkamai pasirūpinti. Atsižvelgiant į dirvožemio poreikius, Pakalnutė teikia pirmenybę 6–7 pH diapazonui ir retkarčiais tręšimui per visą auginimo sezoną. Norint laistyti, visą auginimo sezoną žemė turi būti vidutiniškai drėgna. Turėkite omenyje, kad Pakalnutė patinka šilta temperatūra ir, jei sąlygos tampa per karštos, jos gali sulėtėti. Be to, norint paskatinti geresnį augimo ir žydėjimo ciklus, būtinas genėjimas. Kai gėlės nužydės, nupjaukite jas iki kelių centimetrų virš žemės.

Išvada

Pakalnutė sodo auginimas ir priežiūra reikalauja kantrybės ir atsidavimo, tačiau sulaukia įvairių atlygių. Renkantis vietą, įsitikinkite, kad ji turi pakankamai atspalvio ir geros dirvožemio sudėties. Be to, palaikykite vidutinį drėgmės lygį, pasirūpinkite tinkama apsauga nuo saulės ir nupjaukite gėles po žydėjimo. Naudodamiesi šiais patarimais, galite užtikrinti, kad jų Pakalnutė sodas klestės ilgus metus.