Previous

NEĮVEIKIAMAS SKYDAS, aliejų mišinys, 50 ml

Previous

Pipirmėčių vanduo, 50 ml

Pipirmėčių eterinis aliejus, 5 ml

Gamintojas: aromáma
Prekės kodas: SM-1391

Pipirmėčių eterinis aliejus, 5 ml

Pipirmėčių eterinis aliejus (5ml), ekologiškas

Šalto ir gaivaus kvapo pipirmėčių aliejus yra labai vertingas ir gelbsti nuo daugelio negalavimų!

Pipirmėtė puikiai gelbsti esant virškinimo sistemos negalavimams, lengvina peršalimo ligų simptomus, gerina atsikosėjimą, nuostabiai tinka naudoti pirties procedūroms.

Kilmės šalis: JAV

Šis eterinis aliejus turi aukščiausiai vertinamą ekologijos sertifikatą pasaulyje!

Dėmesio! Šis eterinis aliejus yra labai stipraus poveikio. Tiksliai dozuokite ir saugokite nuo vaikų!

Negalima naudoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu, sergant astma, epilepsija, turint aukštą kraujospūdį. Nerekomenduojame naudoti vaikams iki 3 metų.

Pipirmėčių eterinis aliejus neutralizuoja homeopatinių preparatų poveikį.

Šalto ir gaivaus kvapo pipirmėčių aliejus yra labai vertingas ir gelbsti nuo daugelio negalavimų!

  • Malšina skausmą. Tai pirmas vaistas, kai skauda galvą! Galite inhaliuoti tiesiai iš buteliuko arba užlašinkite lašelį ant delnų, patrinkite ir inhaliuokite nuo rankų.

Jei reikia stipresnio poveikio: arbatinį šaukštelį augalinio aliejaus ar riebaus kremo sumaišykite su 3-5 lašeliais pipirmėčių eterinio aliejaus. Mišiniu įtrinkite smilkinius (tik laaaabai saugokite akis, nes nuo mentolio ašarosite kelias valandas!!!), sprandą ir pečius. Nuostabi priemonė! Būtinai išbandykite, pamiršite visus vaistus nuo galvos skausmo!

  • Mažina pykinimą. Nėštumo sukeltam pykinimui slopinti nerekomenduojama, tačiau jei pykina važiuojant automobiliu, skrendant lėktuvu ar plaukiant laivu – tai pagalba nr.1! Inhaliuokite iš buteliuko ar nuo delnų keletą minučių.
  • Tonizuoja virškinimo sistemą ir stimuliuoja apetitą. Garinkite namuose, virtuvėje, valgomajame. Jei sustojo skrandis: sumaišykite pusę arbatinio šaukštelio augalinio aliejaus ir tris lašelius pipirmėtės. Šiuo mišiniu masažuokite skrandžio plote. Toks pats mišinys pagelbės jei žarnyne susilaikė dujos (nenaudokite kūdikiams ir mažiems vaikams! Jiems pagelbėsite mandarinų eteriniu aliejumi).
  • Mažina temperatūrą. Šis pipirmėtės poveikis man yra tikra paslaptis ir fenomenas! Kartą visiškai nieko nesitikėdama pastačiau šalia karščiuojančio vaiko ( 5 metai) difuzorių (garintuvą) su keliais lašeliais pipirmėtės. Netrukus vaikas ėmė prakaituoti ir per valandą temperatūra nukrito pora laipsnių! Neįsitinkinsite, kol nepabandysite J
  • Tobulas aromatas pirčiai! Jei norite naujų pojūčių pirtyje būtinai išbandykite pipirmėtę! Užlašinkite 10 lašelių pipirmėčių aliejaus ant saujos druskos ir druską kaitinkite ant akmenų. Pipirmėtė netruks pasklisti ore ir Jūs jausite malonų šaldantį pojūtį viso kūno odoje! Gaivus aromatas lengvina kvėpavimą, gerina atsikosėjimą, gaivina, stimuliuoja mintis.

Kitas variantas: paimkite metalinį dubenėlį, pripilkite šilto vandens ir įlašinkite kelis kelis lašus pipirmėčių aliejaus. Pastatykite karštame pirties kampe. Eterinis aliejus netrukus ims garuoti ir skleis nuostabų aromatą.

P.S. Niekada nelašinkite eterinio aliejaus ant karštų akmenų. Karštyje eteriniai aliejai žūva, nelieka jų terapinių savybių, išsiskiria kancerogenai.  Negadinkite gero daikto ir nenuodykite savęs.

  • Šaldo ir vėsina! Visiems teko patirti alinantį vasaros karštį. Rodos maudaisi po vėsiu dušu kelis kart per dieną ir vis tiek atsigaivinti negali! Čia pagelbės pipirmėtė.

Į nedidelį kiekį bekvapės dušo želės ar aliejaus (tiek kiek reikia vienam nusiprausimui) įlašinkite kelis lašelius pipirmėtės ir ištrinkite visą kūną. Och, ta gaivinanti vėsa!

  • Pavargusių pėdų draugas. Po sunkios dienos kelionėje ar darbe palepinkite pėdas vonele su keliais lašais pipirmėčių eterinio aliejaus. Tobula atgaiva!
  • Pipirmėčių eterinis aliejus mažina laktaciją (pieno išskyrimą). Jei ketinate nutraukti natūralų žindymą galite inhaliuoti pipirmėčių eterinį aliejų ar gerti pipirmėčių arbatą. Primename, kad žindymo pabaiga neturi būti staigi. Darykite tai sąmoningai ir kilus abejonių, pasitarkite su specialistais!

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Pipirmėčių eterinis aliejus, 5 ml

0

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE