Previous

Planet Ayurveda ARJUNA maisto papildas širdžiai 60 kapsulių

Previous

Planet Ayurveda BOSWELLIA CURCUMIN, maisto papildas, 60 kapsulių

Planet Ayurveda Ašvaganda (Ashwagandha), stesui mažinti maisto papildas, 60 kapsulių

Gamintojas: Planet Ayurveda
Prekės kodas: 8909587898777
Kaina su: 21% PVM
18.90€

Planet Ayurveda Ašvaganda (Ashwagandha), stesui mažinti maisto papildas, 60 kapsulių

 • Net 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės.
 • Ašvaganda (Ashwagandha, Migdomoji vitanija) - labai efektyvi ir veiksminga standartizuoto augalų ekstrakto priemonė nuo streso!
 • Gali padėti palaikyti gerą organizmo imuninės ir nervų sistemos funkciją, energijos apykaitą ir organizmo būklę.

 • Ašvaganda laikoma pirmos klasės adaptogeniniu toniku ajurvedoje - vienoje iš didžiausių pasaulyje augalinės medicinos sistemoje. Ašvaganda, taip pat žinoma kaip "žiemos vyšnia", gali padėti gerinti organizmo gebėjimą išlaikyti fizines jėgas ir padeda organizmui prisitaikyti prie įvairių tipų streso. Ašvaganda - tai vaistinis augalas subalansuoti Vata energijai organizme. Vata reguliuoja visą judėjimą organizme, įskaitant nervinių impulsų judėjimą visoje nervų sistemoje. Tai raminantis tonikas, kuris gali padėti pagerinti fizinę, taip pat psichikinę ištvermę. Jis gali būti rekomenduojamas augantiems vaikams, taip pat senyvo amžiaus žmonėms.

  Ašvaganda gali padėti stiprinti nervų sistemos atsparumą nerviniams stresams, magnetinėms audroms, atmosferos slėgio pokyčiams. Nors ašvaganda laikoma toniku, ji nedidina arterinio spaudimo. 

  Kiekvienoje kapsulėje yra 500 mg gryno standartizuoto Ašvaganda augalo ekstrakto.

  Grynasis kiekis: 30 g (1 kapsulė po 500 mg)

  Sudedamosios dalys: Migdomosios vitanijos (Withania somnifera) šaknis (100%), kapsulės apvalkalas – augalinė celiuliozė.

  Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, laktozės, sojos, gliuteino, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

  Vartojimas: suaugusiems žmonėms vartoti po 1-2 kapsules 1-2 kartus per dieną užsigeriant stikline vandens, po valgio. Rekomenduojama vartoti 2-3 mėnesius.

  Įspėjimai: nevartoti vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

  Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  * Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Planet Ayurveda Ašvaganda (Ashwagandha), stesui mažinti maisto papildas, 60 kapsulių

18.90€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE