Previous

BOSWELLIA CURCUMIN Planet Ayurveda, maisto papildas, 60 kapsulių

Previous

CIBERŽOLĖS kompleksas Royal Green, 60 tablečių

BRAHMI (Mėlynžiedė taškuonė) Planet Ayurveda, maisto papildas, 60 kapsulių

Gamintojas: Planet Ayurveda
Prekės kodas: 8901543878564

BRAHMI (Mėlynžiedė taškuonė) Planet Ayurveda, maisto papildas, 60 kapsulių

  • Net 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės, kai daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.
  • 100 % natūralios kilmės produktas
  • Sukurtas Ajurvedos ekspertų
  • 100% vegetarinė ir veganiška formulė

Gali padėti palaikyti gerą koncentraciją, ištvermę, ypač esant dideliam protiniam apkrovimui. Padeda palaikyti gerą nervų sistemos funkciją.

Kiekvienoje kapsulėje yra 500 mg gryno standartizuoto mėlynžiedės taškuonės (Bacopa monnieri) augalo ekstrakto.

Grynasis kiekis: 30 g (1 kapsulė po 500 mg)

Sudedamosios dalys: Bacopa monnieri (mėlynžiedės taškuonės) lapų ir stiebų standartizuotas ekstraktas (100%), kapsulės apvalkalas – augalinė celiuliozė.

Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, laktozės, sojos, gliuteino, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

Vartojimas: suaugusiems žmonėms vartoti po 1-2 kapsules 1-2 kartus per dieną užsigeriant stikline vandens, po valgio. Rekomenduojama vartoti 2-3 mėnesius.

Įspėjimai: nevartoti vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

* Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

Taškuonės augalo aprašymas

Taškuonė yra vienmetis šliaužiantis vandeninis augalas, kuris savaime auga pelkėse ir vandenyje. Taškuonės gimtinė – Indija. Tačiau jis auga ir Australijos, Azijos, Šiaurės bei Pietų Amerikos bei Europos vandens telkiniuose.  Vakarų pasaulis gerai pažįsta taškuonę kaip akvariume augaintį augalą. Taškuonė yra gerai Ajurvedai pažįstamas augalas. Žmonija ją naudoja bene 3000 metų. Medicininiais tikslais gali būti naudojamos visos augalo dalys, tačiau vaistinėse yra parduodamos taškuonės ištraukos iš augalo stiebų lapų.

Naudojamos augalo dalys: gydymo tikslams vartojamos augalo lapų ir stiebų ištraukos.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

BRAHMI (Mėlynžiedė taškuonė) Planet Ayurveda, maisto papildas, 60 kapsulių

0

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE