Previous

Planet Ayurveda Garcinia Svoriui reguliuoti ir mažinti, maisto papildas 60 kapsulių

Previous

Planet Ayurveda Gotu Kola maisto papildas stesui, depresijai, 60 kapsulių

Planet Ayurveda GILOY, (širdžialapė drabsnė), 60 kapsulių

Gamintojas: Planet Ayurveda
Prekės kodas: 8902553243555
Kaina su: 21% PVM
18.90€

Planet Ayurveda GILOY, (širdžialapė drabsnė), 60 kapsulių

 • Net 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės.
 • 100 % natūralios kilmės produktas
 • Sukurtas Ajurvedos ekspertų
 • Širdžialapė drabsnė - augalas, kuris turi stiprių antivirusinių ir antibiotinių savybių.
 • 100% vegetarinė ir veganiška formulė
 • Giloy ar Guduchi (lietuviškai - širdžialapė drabsnė) yra puiki karščiavimą mažinti padedanti priemonė. turi priešuždegiminių savybių.

  • Ši ajurvedos žolė padeda sukurti stiprią imuninę sistemą.
  • Giloy gali padėti infekcijos atvejais.
  • Giloy (Guduchi) kapsulės yra natūralus, žolinis ir visiškai saugus ajurvedinis maisto papildas. Jie puikiai tinka visų tipų karštligėms mažinti. Maliarinės karštinės atveju Giloy gali suteikti puikių rezultatų. Jis padeda kovoti su infekcija ir stimuliuoja organizmo imuninę sistemą. Šis augalas padeda sumažinti uždegimą, kurį sukelia karščiavimas ir infekcija.
  • Giloy (Guduchi) yra anti-podagrinė (karščiavimą mažinanti) priemonė; padeda gerinti virškinimą; taip pat gali būti puiki priešuždegiminė priemonė, padedanti valyti kraują. Jis taip pat gali būti vartojamas lėtinio karščiavimo, podagros, širdies silpnumo, odos problemų, anemijos, geltos ir raupsų pagalbai. Šis augalinis preparatas taip pat gali būti labai naudingas odos ligoms, karštligėms, infekcijoms, uždegimams ir silpnai imuninei sistemai.

  Sudedamosios dalys:

  Indiškas pavadinimas (Lietuviškas pavadinimas)             Lotyniškas pavadinimas                 Kiekis

  Guduchi (širdžialapė drabsnė)-stiebo ekstraktas   Tinaspora cordifolia std. ext.       500 mg

  Grynasis kiekis: 36,4 g (1 kapsulė po 606,7 mg)

  Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, laktozės, sojos, gliuteino, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

  Vartojimas: suaugusiems žmonėms vartoti po 1 kapsulę per dieną užsigeriant stikline vandens, po valgio. Rekomenduojama vartoti pagal poreikį.

  Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

  Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  * Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Kodėl Planet Ayurveda™ maisto papildai yra veiksmingi ir pranašesni už daugumą analogų?

  1) 100% veganiškos kapsulės, pagamintos iš augalinės celiuliozės, o ne želatino. 

  2) Produktuose naudojamas tik galingiausias grynas standartizuotas 100% natūralus augalinis ekstraktas ir nenaudojami įprastiniai ekstraktai.

  3) Net 500 mg vienoje kapsulėje: veganiška kapsulė užpildyta 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto, o daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.

  4) Kokybiška, daugiau nei 10 kartų brangesnė žaliava: paprastų miltelių iš augalų kaina yra minimali, o tikras augalų ekstraktas yra 10 kartų brangesnis. Savo ruožtu standartizuotas augalų ekstraktas yra dar brangesnis.

  5) 100% grynas augalinis produktas, be priedų, pagalbinių medžiagų ar cheminių medžiagų: dauguma gamintojų užpildo kapsules tik 250 mg augalų ekstrakto, o likę 250 mg iš 500 mg yra užpildyti įprastais milteliais iš augalų, cheminių medžiagų, ir kitų miltų, kad sumažinti išlaidas.

  6) Išsamūs laboratoriniai tyrimai: visi Planet Ayurveda™ papildai yra kruopščiai išbandyti ES akredituotoje laboratorijoje. Šie tyrimai apima bandymus su sunkiųjų metalų (švino Pb, Hg Hg, Cd kadmio, arseno As) ir mikrobiologinių (E. coli ir Salmonella E. coli Salmonella) turinio. Visi produktai visiškai atitinka ES reikalavimus ir yra leidžiami ES rinkoje.

  7) Teigiama energija: visi produktai alsuoja teigiama energija, palaima ir aukšta karma, pagaminti iš visiškai veganiškų/vegetariškų kapsulių, kad organizmas geriau įsisavintų. o mūsų kainos atspindi mūsų atsidavimą požiūriui aprūpinti jus ir pasaulį aukščiausios kokybės ir derinių vaistiniais augalais.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Planet Ayurveda GILOY, (širdžialapė drabsnė), 60 kapsulių

18.90€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE