Previous

Planet Ayurveda GUGULLIPID maisto papildas, cholesteroliui 60 kapsulių

Previous

Planet Ayurveda Hair Growth Formula, plaukams ekologiškas, 60 kapsulių

Planet Ayurveda GYMNEMA nutukimu ir diabetu maisto papildas 60 kapsulių

Gamintojas: Planet Ayurveda
Prekės kodas: 4745
Kaina su: 21% PVM
18.90€

Planet Ayurveda GYMNEMA nutukimu ir diabetu maisto papildas 60 kapsulių

 • lanet Ayurveda GYMNEMA (miškinė pokštenė), nutukimu ir diabetu maisto papildas 60 kapsulių
 • Net 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės.
 • Miškinė pokštenė - augalas, padedantis kovoti su viršsvoriu ir cukriniu diabetu
 • Padeda kontroliuoti svorį, mažinti apetitą ir deginti kalorijas, taip pat užtikrinti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje. 

 • Laikomas vienu iš augalų, turinčių stiprių savybių kovojant su nutukimu
 • Žinomas dėl jo gero poveikio gerinant diabeto būklę, blokuojant cukraus surišančiuosius hormonus
 • Gimeno rūgšties buvimas padeda palaikyti mažą cukraus kiekį kraujyje
 • Padidina insulino sekreciją ir slopina gliukozės absorbciją iš žarnyno
 • Gymnema Sylvestrae (miškinės pokštenės) sudėtyje yra gimeno rūgšties, kuri laikoma labai naudinga kovojant su nutukimu ir diabetu. Buvo pažymėta, kad yra galimas ryšys tarp nutukimo, gimnemo rūgšties ir diabeto. Manoma, kad gimnemo rūgštis slopindama saldaus skonio pojūtį, padeda apriboti suvartojamų saldžių maisto produktų kiekius ir tokiu būdu mažina hipoglikemijos poveikį. Gimeno rūgšties molekulės užpildo receptorių vietą išoriniuose žarnyno sluoksniuose, tokiu būdu užkertant kelią cukraus molekulių žarnyne absorbcijai, kas veda prie cukraus kiekio kraujyje sumažinimo.

  Sudedamosios dalys:

  Indiškas pavadinimas (Lietuviškas pavadinimas)             Lotyniškas pavadinimas                 Kiekis

  Gunmaar (miškinė pokštenė)-lapų ekstraktas        Gymnema sylvestrae std. ext.       500 mg

  Grynasis kiekis: 36,4 g (1 kapsulė po 606,7 mg)

  Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, laktozės, sojos, gliuteino, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

  Vartojimas: suaugusiems žmonėms vartoti po 1 kapsulę 1 kartą per dieną užsigeriant stikline vandens, po valgio. Rekomenduojama vartoti 2-3 mėnesius.

  Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

  Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  * Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Kodėl Planet Ayurveda™ maisto papildai yra veiksmingi ir pranašesni už daugumą analogų?

  1) 100% veganiškos kapsulės, pagamintos iš augalinės celiuliozės, o ne želatino. 

  2) Produktuose naudojamas tik galingiausias grynas standartizuotas 100% natūralus augalinis ekstraktas ir nenaudojami įprastiniai ekstraktai.

  3) Net 500 mg vienoje kapsulėje: veganiška kapsulė užpildyta 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto, o daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.

  4) Kokybiška, daugiau nei 10 kartų brangesnė žaliava: paprastų miltelių iš augalų kaina yra minimali, o tikras augalų ekstraktas yra 10 kartų brangesnis. Savo ruožtu standartizuotas augalų ekstraktas yra dar brangesnis.

  5) 100% grynas augalinis produktas, be priedų, pagalbinių medžiagų ar cheminių medžiagų: dauguma gamintojų užpildo kapsules tik 250 mg augalų ekstrakto, o likę 250 mg iš 500 mg yra užpildyti įprastais milteliais iš augalų, cheminių medžiagų, ir kitų miltų, kad sumažinti išlaidas.

  6) Išsamūs laboratoriniai tyrimai: visi Planet Ayurveda™ papildai yra kruopščiai išbandyti ES akredituotoje laboratorijoje. Šie tyrimai apima bandymus su sunkiųjų metalų (švino Pb, Hg Hg, Cd kadmio, arseno As) ir mikrobiologinių (E. coli ir Salmonella E. coli Salmonella) turinio. Visi produktai visiškai atitinka ES reikalavimus ir yra leidžiami ES rinkoje.

  7) Teigiama energija: visi produktai alsuoja teigiama energija, palaima ir aukšta karma, pagaminti iš visiškai veganiškų/vegetariškų kapsulių, kad organizmas geriau įsisavintų. o mūsų kainos atspindi mūsų atsidavimą požiūriui aprūpinti jus ir pasaulį aukščiausios kokybės ir derinių vaistiniais augalais.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Planet Ayurveda GYMNEMA nutukimu ir diabetu maisto papildas 60 kapsulių

18.90€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE