Previous

Planet Ayurveda Phyllanthus Niruri (kreivasis lapainis), 60 kapsulių

Previous

Planet Ayurveda RUMO GIN5, maisto papildas sąnariams 60 kapsulių

Planet Ayurveda Ren Plan, inkstų ir šlapimo sistemai, maisto papildas 60 kapsulių

Gamintojas: Planet Ayurveda
Prekės kodas: 8904271101287
Kaina su: 21% PVM
18.90€

Planet Ayurveda Ren Plan, inkstų ir šlapimo sistemai, maisto papildas 60 kapsulių

Maisto papildas Ren Plan -  tai ajurvedinių žolelių formulė inkstų ir šlapimo sistemos sveikatai palaikyti. Šis natūralių žolelių mišinys padeda spręsti kylančias problemas ir šalina jų priežastis.

Sudedamosios dalys:

Indiškas pavadinimas         (Lietuviškas pavadinimas)                       Lotyniškas pavadinimas              Kiekis

Saral                               Indinė pušis                                           Pinus roxburgh std. ext               150 mg

Kalmegh                        Skėstašakis kamras                   Andrographis paniculata std. ext               100 mg

Kheera                            Paprastasis agurkas                    Cucumis Sativus std. ext.                       100 mg

Moolisatv                       Valgomasis ridikas                              Raphans sativus std. ext.                100 mg

Revandchini                   Himalajų rabarbarai                       Rheum emodi std. ext.                           50 mg

Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, laktozės, sojos, gliuteino, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

Grynasis kiekis: 36,4 g (1 kapsulė po 500 mg)

Vartojimas: suaugusiems žmonėms vartoti po 1-2 kapsules 1-2 kartus per dieną užsigeriant pienu ar stikline vandens, po valgio. Rekomenduojama vartoti 2-3 mėnesius.

Įspėjimai: nevartoti vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

* Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kodėl Planet Ayurveda™ maisto papildai yra veiksmingi ir pranašesni už daugumą analogų?

1) 100% veganiškos kapsulės, pagamintos iš augalinės celiuliozės, o ne želatino. 

2) Produktuose naudojamas tik galingiausias grynas standartizuotas 100% natūralus augalinis ekstraktas ir nenaudojami įprastiniai ekstraktai.

3) Net 500 mg vienoje kapsulėje: veganiška kapsulė užpildyta 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto, o daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.

4) Kokybiška, daugiau nei 10 kartų brangesnė žaliava: paprastų miltelių iš augalų kaina yra minimali, o tikras augalų ekstraktas yra 10 kartų brangesnis. Savo ruožtu standartizuotas augalų ekstraktas yra dar brangesnis.

5) 100% grynas augalinis produktas, be priedų, pagalbinių medžiagų ar cheminių medžiagų: dauguma gamintojų užpildo kapsules tik 250 mg augalų ekstrakto, o likę 250 mg iš 500 mg yra užpildyti įprastais milteliais iš augalų, cheminių medžiagų, ir kitų miltų, kad sumažinti išlaidas.

6) Išsamūs laboratoriniai tyrimai: visi Planet Ayurveda™ papildai yra kruopščiai išbandyti ES akredituotoje laboratorijoje. Šie tyrimai apima bandymus su sunkiųjų metalų (švino Pb, Hg Hg, Cd kadmio, arseno As) ir mikrobiologinių (E. coli ir Salmonella E. coli Salmonella) turinio. Visi produktai visiškai atitinka ES reikalavimus ir yra leidžiami ES rinkoje.

7) Teigiama energija: visi produktai alsuoja teigiama energija, palaima ir aukšta karma, pagaminti iš visiškai veganiškų/vegetariškų kapsulių, kad organizmas geriau įsisavintų. o mūsų kainos atspindi mūsų atsidavimą požiūriui aprūpinti jus ir pasaulį aukščiausios kokybės ir derinių vaistiniais augalais.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Planet Ayurveda Ren Plan, inkstų ir šlapimo sistemai, maisto papildas 60 kapsulių

18.90€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE