PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Negyvosios jūros druska voniai 3x500g

Negyvosios jūros druska voniai 3x500g
Negyvosios jūros druska voniai 3x500g
10.89€
  • Sandėlyje: Prekyboje
  • Prekės kodas: 4028792707019

Negyvosios jūros druska voniai. 1,5 kg padalinta į 3 maišelius po 500g.

Negyvosios jūros druska plačiai naudojama SPA procedūroms ir masažinėms vonioms.

Negyvosios jūros druska - vienas geriausių sveikatinimo ir grožio šaltinių pasaulyje. Vonios su Negyvosios jūros druska ne tik atpalaiduoja, bet ir valo odą, ramina sudirgimus. Jos sudėtyje randama net iki 45 rūšių mikroelementų ir mineralų konsistencija, tarp jų magnio, chlorido, kalio, kalcio, cinko, bromidų, geležies, jodo druskos koncentracija skatina odos kraujo apykaitą, skatina odos regeneraciją, suteikia jai nusiraminimą ir ją atpalaiduoja, šalina stresą, nuovargį, raumenų įtampą, atveria odos portas.

Vonios su Negyvąja jūros druska gali mažinti sąnarių ir nugaros skausmus bei sustingimą, gydyti artritą.

Vonios rekomenduojamos gydant odos ligas, reumatą, artritą, siekiant suaktyvinti kraujotaką, medžiagų apykaitą, išvengti peršalimo ligų, šalinant nuovargį, gerinant miego kokybę. Gydymo tikslais vonios daromos kas antrą dieną. Gydymo kursą sudaro 10-15 vonių. Jį pakartoti reikėtų ne anksčiau kaip po 3 mėn. Profilaktinės vonios daromos 2 kartus savaitėje. Vonioje ištirpinama 500g druskos ir pagulima  iki 20 min.

Truputį druskos rekomenduojama įmesti į vonelę, kurioje peršalus mirkote kojas.

Naudojimas: 500 g. druskos ištirpinkite karšto vandens vonioje, Tinkama maudymosi temperatūta 37-39°C, maudymosi trukmė ne ilgesnė nei 15-20 min. Po maudymosi rūpestingai nusiskalaukite šiltu vandeniu. Efektyviausią poveikį pasieksite, jei po vonios procedūrų pailsėsite šiltame patale apie 30-60 min. Ši druska pašalina iš odos vandenį jos neišdžiovindama. Vonios procedūras su šia druska atlikite 2-3 kartus per sav.

Skirta tik išoriniam naudojimui. Laikyti sausoje vietoje.

Halalinė, veganinė

Kilmės šalis:  Vokietija

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras