Previous

Polisorb Plus, silicio dioksidas, enterosorbentas, milteliai 3 g x 12

Previous

ROYAL GREEN Algae Oil Dumblių aliejus Omega-3 DHR 200 mg

Ponas Baubas žolinis mišinys parazitų naikintojas

Gamintojas: Žalioji dėžutė
Prekės kodas: 2623

Ponas Baubas žolinis mišinys parazitų naikintojas

Žolinis mišinys „Ponas Baubas“ (3 sav. Kursas)

Pelyną, arba metėlį, kartųjį kietį, Ajurveda priskiria antiparazitinių augalų grupei (krutigna karma). Jis tinka kovojant su parazitinėmis, bakterinėmis, jų lervomis ir kiaušinėliais, grybelinėmis  ir mielinėmis infekcijomis.

Taigi, daugelį močiutės versdavo gerti pelyno arbatą, kai skaudėdavo pilvą arba turėdavome nekviestų "augintinių'.
Pelynų arbatos skonį pamenate iki šiol. Neverta jaudintis, tai ne arbata ! Šias kruopščiai surinktas žoleles rekomenduojame gerti „sausame“ pavidale, kad poveikis ir gerosios savybės nepražūtų.

Pelynai plačiai naudojami liaudies medicinoje. Šis lietuviškas senolių receptas, dėl pelyno gerųjų savybių yra sveikuolių bendruomenės ir žinomas kaip parazitų, jų lervų ir kenksmingų organizmų naikintojas.

Organizme apsigyvenę parazitai neleidžia įsisavinti naudingų medžiagų, kurias gauname su maistu ar vartodami vitaminus ar vaistus, tai gali būti daugelio ligų priežastimi, apsunkina virškinimą, dirgina žarnyną, gleivinę  sukelia odos problemas ir alergines reakcijas...

Sudėtis: Sudedamosios dalys: Smulkintas pelynas (kartusis kietis), Smulkintas gvazdikėlis, Smulkintas cinamonas, Medus, Datulių pasta, Ciberžolės milteliai, Ramunėlių žiedų milteliai, Dilgėlės lapų milteliai, Vaistinės ramunėlės žiedų milteliai, Kukurūzų dribsniai, Natrio benzonatas, Kalio sorbatas, Vitaminas A, (retinolio acetatas) (grynasis kiekis: 192g.)

Vartojimo būdai:
1. Puselę ištirpdykite nedideliame kiekyje vandens, išgėrę dar užgerkite papildomu kiekiu vandens. 
2. Puselę pakramtę prarykite, užgeriant dideliu kiekiu vandens.

  • Vartojant Poną Baubą rekomenduojama 30 min. iki pietų išgerti Polisorb Plus taip daug greičiau bus išvalomi negyvi kenksmingi organizmai iš Jūsų žarnyno. 

Kurso trukmė: Pakuotę sudaro 24 vnt. dozuotės. 
Rekomenduojama kurso trukmė - 24 dienos + Rekomenduomama 2 dėžutės Polisorb Plus


Įspėjimas: Karčiojo kiečio negalima vartoti nėščioms, alergiškiems pelynui, sergantiems inkstų akmenlige, gastritu, tulžies pūslės susirgimais. Nerekomenduojama naudoti turint padidintą skrandžio rūgštingumą (gali jį padidinti).

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Ponas Baubas žolinis mišinys parazitų naikintojas

0

39.00€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE