Atskleiskite Puškinija grožį savo sode

Atskleiskite Puškinija grožį savo sode

Puškinija grožį jūsų sode! Puškinija yra mažas žydintis daugiametis augalas su dryžuotais žiedlapiais ir ryškiais žiedais, kurie suteiks nuostabių spalvų jūsų kraštovaizdžiui. Šiame straipsnyje dėmesys sutelkiamas į tai, kaip šią nuostabią gėlę įterpti į savo sodą, pradedant nuo įvertinimo, ko jums reikia, kad jos klestėtų, iki augalo gavimo, pasodinimo ir tinkamos priežiūros bei priežiūros.

Planavimas ir sodinimas

Prieš nusprendžiant sodinti Puškinija, svarbu įvertinti sodo sąlygas. Augalui reikia daug saulės, o sodinant lauke jis mėgsta drėgną dirvą. Taip pat turėtumėte nepamiršti, kur norėtumėte juos dėti sode ir natūralią gėlynų formą, kad užtikrintumėte estetišką išvaizdą, efektyviai išnaudojantį jų grožį. Apsvarstykite, ar jie yra didesnės sodinimo schemos dalis, ar jie veiks kaip atskiros sodo dalys.

Įsigydami Puškinija žinokite, kad yra keletas veislių rūšių; kiekvienas yra skirtingų spalvų ir dydžių. Patartina juos pirkti nuo balandžio iki gruodžio, nes tai yra Graikinis riešutmedis laikas sodinti ir persodinti. Puškinija galima rasti vietiniame darželyje arba internete.

Priežiūra augalais apima Puškinija būtinos dirvožemio aplinkos sukūrimą, kai lygiomis dalimis sumaišoma durpių samanos, perlitas ir viršutinis dirvožemio sluoksnis bei pridedamos trąšos. Rekomenduojama iškasti tinkamo dydžio duobutes (apie 17 cm gylio) ir augalus išdėstyti maždaug 20 cm atstumu vienas nuo kito. Galiausiai užpildykite skylutes dirvožemio mišiniu ir gerai jas palaistykite.

Priežiūra ir priežiūra

Norint išlaikyti sveikus augalus ir gėles, būtina tinkamai laistyti kas 5–7 dienas (apie 3 litrus vienam augalui). Taip pat naudinga tris kartus per metus tręšti dirvą daug azoto turinčiomis trąšomis. Vėlesniais mėnesiais aplink augalą užteptas mulčiavimo sluoksnis padeda išlaikyti drėgmę ir apsisaugoti nuo piktžolių.

Reguliariai stebėkite augalus, kad nustatytumėte galimas kenkėjų problemas. Kenkėjų kontrolei gali būti naudojami purškiami insekticidai arba organiniai metodai, tokie kaip kitų naudingų vabzdžių įvedimas. Genėjimas padeda pašalinti negyvus lapus ir peraugusias šakas, o krūmai atrodo tvarkingi.

Išvada

Apibendrinant galima pasakyti, kad norint į savo sodą įtraukti Puškinija grožį, reikia kruopštaus planavimo ir apgalvoto sodinimo. Pasodinus augalus reikia rūpintis tinkamu apšvietimu, dirvožemio tipu ir mišiniu, pakankamu kiekiu vandens, trąšų, mulčio ir apsaugos nuo kenkėjų. Reguliarus augalų genėjimas padeda išlaikyti jų subtilią išvaizdą. Tikimės, kad atlikę šiuos veiksmus galėsite lengvai atskleisti Puškinija grožį jų soduose, kad jie visą sezoną galėtų mėgautis nuostabiais žydėjimais.