PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

R.O.C.S

Purškiamas burnos gaiviklis. Pagamintas iš naturalių sudedamųjų dalių. alantoinas drėkina burnos ertmės gleivinę.Be alkoholio ir florido. Sudėtis; šalavijų, ramunėlių, medetkų ir kraujažolių ekstraktai.Purškiamųjų burnos gaiviklių sudėtyje taip pat yra daug mikroelementų. Naudojimas: Purkšti į burną..
4.30€ 4.95€
Nauja balinamoji dantų pasta R.O.C.S. rūpinasi viskuo nepriekaištingai: Aktyviai remineralizuoja emalį ir apsaugo nuo ėduonies, mineralinis kompleksas ir ksilitas užtikrina aktyvią emalio remineralizaciją, dėl to dantys tampa baltesni ir atsparesni kariesui. Dažomieji pigmentai efektyviai naikina..
5.49€ 5.99€
Efektyviai balina dantis, stiprina dantenas ir remineralizuoja dantų elalį. Dikalcio fosfato ir natūralaus dispersinio mineralo dėka, taip pat, tokiu būdu atkuria natūralų dantų blizgesį ir baltumą*. Didelės koncentracijos augalų ekstraktai turi priešuždegiminį poveikį, slopina patogeninių bak..
5.49€ 5.99€
Sudėtyje yra AMIFLUOR® kompleksas, susidedantis iš amino fluorido Olafluor 500 ppm ir didelės ksilitolio koncentracijos. Šių komponentų dėka, užtikrinama patikima dantenų apsauga nuo uždegimų, dantų atsparumas tirpinančiam rūgščių poveikiui, kariesogeninių bakterijų poveikio slopinimas ..
5.23€ 5.99€
Sudėtyje yra ypač veiksmingas kompleksas, MINERALIN kids su kalcio glicerofosfatu, kuris stiprina emalį, taip pat ksilitoliu, kuris normaliaizuoja burnos ertmės mikrofloros sudėtį. Dantų valymui, rekomenduojama naudoti nedidelį kiekį (žirnelio dydžio) dantų pastos. Ikimokyklinio amžiaus vaikai..
5.23€ 5.99€
Natūrali dantų pasta 6-12 metų vaikams. Sukurtas specialiai vaikams, kuriems vyksta nuolatinis dantų išsiveržimas. Užtikrina apsaugą nuo ėduonies ir sustiprina pioeninių ir nuolatinių dantų emalį.Sudėtyje nėra parabenų, SLS ar fluoridų. Saugus netyčia prarijus.Dvigubas drebulės žievės ir ksilitolio ..
5.49€ 5.99€
Natūrali dantų pasta 6-12 metų vaikams. Sukurtas specialiai vaikams, kuriems vyksta nuolatinis dantų augimas. Užtikrina apsaugą nuo ėduonies ir sustiprina pieninių ir nuolatinių dantų emalį.Sudėtyje nėra parabenų, SLS ar fluoridų. Saugus netyčia prarijus.Dvigubas drebulės žievės ir ksilitolio ekstra..
5.49€ 5.99€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)