Kaip sodinti ir prižiūrėti kininius astrus savo sode

Kaip sodinti ir prižiūrėti kininius astrus savo sode

Kinijos astrai yra gražios, į ramunę panašios gėlės, kurios būna įvairių spalvų ir dydžių. Jie suteikia modernumo klasikinėms gėlynams, taip pat gali būti auginami konteineriuose. Kininių astrų sodinimas ir priežiūra reikalauja laiko, pastangų ir kantrybės – bet galutinis rezultatas vertas viso sunkaus darbo!

Pasiruošimas sodinti

Prieš pradėdami sodinti kininius astrus, būtinai ištirkite, kur juos sodinti ir kokių sąlygų jiems reikia. Turėsite nusipirkti žemės, sodinukų ar sėklų ir trąšų. Įsitikinkite, kad turite šiai užduočiai tinkamų įrankių ir medžiagų.

Sėjos procedūra

Rinkdamiesi vietą Kinijos astrėms, ieškokite tokios, kur gėlių lovą apšviestų tiesioginiai saulės spinduliai, o dirvožemis gerai nusausintas. Kiekvienam augalui iškaskite mažas duobutes (maždaug 10 cm pločio ir gylio), kad jie turėtų pakankamai vietos augti, tada sutvarkykite dirvą ir patręškite. Dabar atėjo laikas sodinti augalus į žemę: jei naudojate sėklas, lengvai pabarstykite ir užberkite 1 cm žemės; jei naudojate sodinukus, įkaskite 5 cm žemės ir atsargiai įdėkite daigą. Galiausiai pasodintą plotą uždenkite mulčiu.

Priežiūra po pasodinimo

Kai jūsų kininiai astrai pateks į žemę, nedelsdami laistykite juos ir užtikrinkite reguliarų laistymą per visą jų augimo ciklą. Reguliariai genėkite augalus, kad jie augtų sveikiau. Saugokitės kenkėjų ir piktžolių ir, jei reikia, juos valdykite. Tręškite reguliariai, kad augalai gautų jiems reikalingų maistinių medžiagų.

Išvada

Pakartotinai apibendrinant, pasodinti ir prižiūrėti kininius astrus reikia: ieškoti geriausios vietos jiems sodinti, įsigyti dirvą, sodinukus ar sėklas, surinkti reikiamus įrankius ir medžiagas, pasirinkti vietą, kurioje gerai apšviesta saulė ir gerai nusausinta dirva, kasti. duobutes jūsų augalams ir trąšų įdėjimas, sėklų ar sodinukų sodinimas, pasodinto ploto padengimas mulčiu ir tinkama priežiūra, įskaitant reguliarų laistymą, genėjimą, kenkėjų kontrolę ir tręšimą. Už pastangas bus atlyginta, kai jūsų sodas pražys šiomis nuostabiomis gėlėmis.