PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Revolution-Slim

Kelmaitės Revolution slimGlotninančios kelnaitės, pasiūtos iš aukštos kokybės audinio;plokščios siūlės yra nepastebimos po drabužiais;Revolution Slim techno audinys, kuris idealiai prisitaiko prie Jūsų kūno, bei užtikrina išskirtinį konforto jausmą. Vasarą nekaršta, žiemą nešalta, dėka audinio p..
22.00€
Kelnaitės aukštu liemeniu Slim CollectionGlotninančios kelnaitės, pasiūtos iš aukštos kokybės audinio;plokščios siūlės yra nepastebimos po drabužiais;Revolution Slim techno audinys, kuris idealiai prisitaiko prie Jūsų kūno, bei užtikrina išskirtinį konforto jausmą. Vasarą nekaršta, žiemą nešalta..
30.00€ 40.00€
Liekninančios pėdkelnės Revolution Slim Revolution Slim yranaujausias, itin veiksmingas technoaudinys, kuris, lyg antroji oda,idealiai prisitaiko prie kiekvieno kūno ir užtikrina išskirtinįkomfortą. Audinys yra itin lengvas, plonytis, tačiau nepersišviečia iružtikrina veiksm..
40.00€
Tamprės su užkulniais Revolution Slim F.011 – juosmuo paaukštintas ir siekia iki pat krūtinės, todėl liekninamos ne tik kojos ir sėdmenys, bet ir pilvas.Kad timpos geriau laikytųsi, viršuje įsiūta silikoninė guma. Užkulniai vizualiai pailgina kojas ir fiksuoja tampres stabilioje padėtyje.Mod..
40.00€
Revolution Slim yra naujausias, itin veiksmingas technoaudinys, kuris, lyg antroji oda, idealiai prisitaiko prie kiekvieno kūno ir užtikrina išskirtinį komfortą. Audinys yra itin lengvas, plonytis, tačiau nepersišviečia ir užtikrina veiksmingą raumenų kontrolę. Audinys yra itin pralaidu..
40.00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)