Previous

Ramunėlių (romaniškų) eterinis aliejus, 2 ml

Previous

Rožių hidrolatas su hialurono rūgštimi, Naturee 100 ml.

Rozalinų (viržinių mirtenių) eterinis aliejus, 5 ml

Gamintojas: aromáma
Prekės kodas: SM-3059

Rozalinų (viržinių mirtenių) eterinis aliejus, 5 ml

Ypatingai stipraus antibakterinio ir antivirusinio poveikio, kaip arbatmedis (Melaleuca Alternifolia), tačiau švelnaus, gėlinio ir malonaus kvapo, kaip tikroji levanda (Lavandula Angustifolia). Rozalinų eterinis aliejus, tarp aromaterapeutų dažnai vadinamas levandiniu arba vaikišku arbatmedžiu. Šis eterinis aliejus išgaunamas iš tik Australijoje, laukinėmis sąlygomis augančio viržinių mirtenių medžių lapelių. Pasižymi antibakterinėmis ir antivirusinėmis savybės, stimuliuoja imuninę sistemą, puikiai valo kvėpavimo takus, lengvina atsikosėjimą, atkemša užburkusią nosį, gerina miegą (įeina į mūsų oro gaiviklio „Dėdė miegas“ sudėtį). Labai tinka garinti elektriniuose garintuvuose sergant, nakties metu, kai norisi stipraus „antigripinio“ poveikio, tačiau baiminamasi,kad stiprūs aromatai stimuliuos ir neleis kokybiškai išsimiegoti. Šis aliejus itin tinka pačių mažiausių vaikučių (nuo 1 mėn. amžiaus)  peršalimo ligų profilaktikai – nedirgina odos, kvėpavimo takų, tad puikiai tinka garinimui, vonioms ir įtrynimams (praskiedus).  Taip pat gali būti, kaip stipriųjų antibakterinių aliejų alternatyva žmonėms, turintiems jautrius kvėpavimo takus, sergantiems astma ir pan. Vietiškai (neskiestą) galima naudoti ant spuogelių, herpes bėrimų, grybelinių odos pažeidimų.

Lotyniškas pavadinimas: melaleuca ericifolia

Kilmės šalis: Australija

Geriausias iki: 2020 06

Kaip naudoti Rozalinų eterinį aliejų?

  • Garinkite patalpose, naudojant elektrinį eterinių aliejų garintuvą. Įlašinkite 6-8 lašelius, jei garinsite dieną arba 4-6 lašelius, jei garinsite nakties metu. Šis aliejus puikiai valo patalpų orą nuo patogeninės mikrofloros ir neleidžia plisti infekcijai.
  • Jei mažyliui „užsikimšo“ nosis, užlašinkite lašelį Rozalinų aliejaus ant pagalvės krašto, lovos apsaugėlės ar merliuko. Eterinis aliejus pamažu garuos ir palengvins nosies užburkimą. Tas pats metodas tinkamas ir nėštukėms, kurias paskutinius laukimo mėnesius kamuoja „nėštukių slogą“, kitaip sakant paprasčiausias nosies „užsikimšimas“ dėl padidėjusio skysčių kiekio organizme.
  • Išeinant su kūdikiu į viešas vietas, šio aliejuko galite lašinti ant autokėdutės, merliuko ar kabančio, minkšto žaisliuko (kurio vaikas neims į burną) – eterinis aliejus garuos ir neleis svetimoms baciloms linksmintis su Jūsų turtu

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Rozalinų (viržinių mirtenių) eterinis aliejus, 5 ml

0

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE