5 priežastys pridėti Sansevjera į savo sodą šiandien!

5 priežastys pridėti Sansevjera į savo sodą šiandien!

Sansevjera yra sukulentų, dar žinomų kaip gyvatės, gentis. Šie įspūdingi ir lengvai prižiūrimi augalai puikiai papildys bet kurį sodą. Daugelis žmonių mano, kad jie yra tobulas kambarinis augalas dėl nedidelių priežiūros reikalavimų ir gražių lapų. Jei ieškote tvirto, patikimo augalo, galinčio klestėti beveik bet kokioje aplinkoje, pateikiame 5 priežastis, kodėl šiandien turėtumėte pridėti Sansevjera į savo sodą.

Sansevjera planavimas ir sodinimas

Prieš sodinimą svarbu rasti vietą, kuri gauna ryškią, netiesioginę šviesą ir gerai nusausinančią dirvą. Prieš sodinant augalą, būtinai pasirinkite vietą, kurioje šaknys nebūtų per ankštos. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite kokybišką dirvą, skirtą kaktusams ir sukulentams, arba sumaišykite savo, sumaišydami lygiomis dalimis smėlio, priemolio ir komposto. Geriausia sodinti pavasarį arba vasarą, kai temperatūra išlieka šilta. Paprastai tariant, Sansevjera teikia pirmenybę maždaug 20–25 laipsnių Celsijaus (68–77 laipsnių Farenheito) temperatūrai.

Rūpinimasis Sansevjera

Pasodinta Sansevjera reikalauja labai mažai priežiūros. Paprastai jų nereikia dažnai laistyti. Šiltesniais mėnesiais augalą gali tekti laistyti kas 10–14 dienų. Geriausias būdas nustatyti, ar jūsų augalui reikia vandens, yra įkišti pirštą 2 cm (0,8 colio) giliai į dirvą. Jei žemė jaučiasi sausa, laikas laistyti. Sansevjera nereikalauja tręšimo ir genėjimo; tačiau augalus galite persodinti kas 3–4 metus, naudodami šiek tiek didesnį indą.

Išvada

Sansevjera yra atsparus, patrauklus augalas, puikiai papildantis bet kurį sodą. Tinkamai planuojant ir prižiūrint, šie nuostabūs augalai gali suteikti jūsų lauko erdvei grožio ir tekstūros. Nesvarbu, ar esate naujokas, ar patyręs sodininkas, Sansevjera į savo sodą tikrai suteiks pasitenkinimo ir džiaugsmo jausmą.