PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Širdžiai ir kraujotakai

Širdžiai ir kraujotakai

Širdis - pagrindinė sudėtingos širdies ir kraujagyslių sistemos dalis. Tai vienas stipriausių žmogaus raumenų, nenuilstamai pumpuojantis kraują ir visą organizmą nuolat aprūpinantis gyvybiškai svarbiu deguonimi bei maisto medžiagomis. Tad nepamirškime ja tinkamai pasirūpinti.

Maisto papildas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.  BELINAL® GLUCO tinka vegetarams. Chromas padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje 60 tablečių. ..
16.71€ 20.50€
Vata + Pitta – Kapha – Arjuna didina Vata bei ramina Pita ir Kaphą došą! Kiekvienoje kapsulėje yra 500 mg gryno standartizuoto augalų ekstrakto, kuriame yra 25% taninų. Bioenergetika pagal Ajurvedą Rasa (skonis) - Tikta, katu, madhur (kartus, aštrus ir saldus) Guna (charakte..
19.90€
Natūralių ir sveikų maisto produktų pasaulyje yra keletas produktų, kurie atsiranda iš niekur ir tada bam, ir jūs visi sužinote apie juos. Vienas iš tokių produktų yra aliejinė moringa (lot. Moringa oleifera), dažnai vadinama "stebuklų medžiu". Dėka savo galingo maistingojo pagrindo, kurį s..
19.90€
Vata = Pitta = Kapha = Triphala balansuoja visas tris došas! Europos Maisto Saugos Tarnybos patvirtinti teiginiai produkto sudėtyje esančioms maistinėms medžiagoms: * Indiškas lapainis - palaiko virškinimą ir cukraus metabolizmą. Padeda palaikyti normalų gliukozės kiekį kraujyje, tu..
18.90€
Manjistha (Rubia cardifolia, širdžialapė raudė) yra garsus ir galingas augalas, labai dažnai naudojamas Ajurvedoje nuo senovės laikųKiekvienoje kapsulėje yra 500 mg gryno standartizuoto širdžialapės raudės (Rubia Csardifolia) šaknų ekstrakto. Grynasis kiekis: 30 g (1 kapsulė po 500 mg) Sudedamos..
19.90€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)