PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Skalbimo kapsulės

Skalbimo kapsulės

Nemėgstate dozuoti skalbimo gelių ir miltelių? Skalbimo priemonių gamintojai tuo pasirūpino! Įmeskite skalbimo kapsulę į būgną ir paleiskite norimą skalbimo programą. Gamintojai siūlo didelį skalbimo kapsulių pasirinkimą - su minkštikliu, su balikliu, kvepiančias, bekvapes, spalvotiems, baltiems audiniams, jautrią odą turintiems žmonėms, kūdikių drabužėliams ir kt.

Be mikroplastiko„Peta“ ir „Vegan“ sertifikataiDermatologiškai patikrintaBe konservantųMes nubrėžėme liniją dėl perdozavimo ir aplinkos taršos. Nesvarbu, koks vandens kietumas, nesvarbu, kokia mašina. Šie plunksniškai šviesūs lapai yra ne tik praktiški kasdieniame gyvenime. Jie sukuria visą skalbimo ..
5.30€ 6.70€
PERSIL DUO CAPS skalbimo kapsulės 50 vnt
Naujiena -22 %
Naudojimas: Naudojimas: Paimkite 1 kapsulę ir įdėkite ją į tuščią skalbyklės būgną. Po to sudėkite skalbinius. >4,5kg apkrovai arba itin nešvariems skalbiniams naudokite 2 kapsules. Po naudojimo uždarykite pakuotę. Nepradurkite, neįplėškite ir neperkirpkite pakuotės. Naudokite sausomis r..
12.80€ 16.50€
Skalbimo kapsulės ARIEL All in 1 Color, spalvotiems audiniams 70 vnt.
Naujiena -22 %
Skalbimo kapsulės ARIEL spalvotiems audiniams 70vntNaudojimas: Įdėkite kapsulę į skalbimo mašinos būgno galą, tada sudėkite skalbinius.Ypatinga skalbimo galia vienoje mažoje kapsulėje. „Ariel  3in1“ skalbimo kapsulės yra unikalaus kelių dalių dizaino, todėl kiekviena kapsulės sudedamoj..
16.20€ 20.90€
Skalbimo kapsulės ARIEL ALLin1, 70 vnt.
Naujiena -22 % Išparduota
Skalbimo kapsulės ARIEL 70vntNaudojimas: Įdėkite kapsulę į skalbimo mašinos būgno galą, tada sudėkite skalbinius.Ypatinga skalbimo galia vienoje mažoje kapsulėje. „Ariel  3in1“ skalbimo kapsulės yra unikalaus kelių dalių dizaino, todėl kiekviena kapsulės sudedamoji dalis išlieka savo v..
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)