PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Plaukų lakai, apsauginiai purškikliai

Plaukų lakai, apsauginiai purškikliai

Norite, kad Jūsų šukuosena visą dieną atrodytų kaip ką tik suformuota? Naudokite aukščiausios kokybės Vakarų rinkai skirtas plaukų formavimo priemones.

Produktas sukurtas aliеjų ir augalinių еkstraktų pagrindu, naudojant naujausias tеchnologijas. Šios priеmonės plaukų modеliavimui ir stiprinimui sudėtyjе nеt 97% sudеdamųjų dalių sudaro natūralios augalinės kilmės mеdžiagos. Priеmonė žеnkliai palеngvina plaukų iššukavimą, apsaugo plaukus n..
3.99€ 4.99€
Kondicionuojančios putos spyruokliuojančios garbanoms sukurti. Puikiai suvaldo garbanas ir bangas išlaikant jų lankstumą. Suteikia plaukams spindesio ir jokio statiškumo! Putas galima naudoti tiek ant drėgnų tiek ant sausų plaukų. Putos savaime turi intensiją plaukus susukti, dėl to bus..
9.00€
Universalus, ekologiškas „non-aerosol“ lakas suteikia ilgalaikę fiksaciją ir plaukus padarydamas elastingus ir minkštus. Naujausiomis technologijomis pagamintas, brangiųjų dervų ir argano aliejaus savo sudėtyje turintis lakas suteikia plaukams natūralų blizgesį ir didina jų apimti. Formulėje..
9.99€ 14.00€
Plaukų lakas HD Spray Extreme skirtas itin stipriai šukuosenos fiksacijai. Puiki plaukų apimtį didinanti priemonė, kuri ilgam išlaiko šukuosenos formą ir neapsunkina plaukų.  Plaukų lako sudėtyje yra brangiųjų sakų ir argano aliejų,  jie  suteikia plaukams natūralaus švytėjimo i..
9.99€ 14.00€
Glotninantis apsauginis aerozolis plaukams. Suteikia plaukams šilko švelnumo, minkštumo ir nepakrtojamo spindesio. Jokio statiškumo ! Suteikia nepakartojamo lankstumo išlaikydamas plaukus tiesius. Puikiai apsaugo nuo aukštos temperatūros formavimo įrankių. HD priemones naudoja profesionalai (k..
14.00€
Apimti didinančios ir blizgesį suteikiančios putos. Suteikia ir palaiko plaukų apimtį, išlaikant plaukus minkštus ir spindinčius. Formulė, subalansuota visų tipų plaukams, puikiai juos kontroliuoja nepakeisdamos plaukų lankstumo.HD produkciją naudoja (kirpėjai, grožio meistrai).Kilmė..
11.00€
K.Liss nenuplaunamas purškiamas keratinas. Priemonė padedanti formuoti plaukus ir sauganti juos nuo karšto oro. Plaukus kondicionuoja provitamino B5 pagalba, o keratinas stiprina ir maitina plaukus. Puikiai tinka prieš tiesinant plaukus tiesinimo žnyplėmis, nes optimaliai apsaugo plaukų stuk..
26.32€
Lyginamasis purškiklis apsaugo plaukus nuo karščio daromos žalos.Padeda išvengti plaukų lūžinėjimo, lengvai pakelia plaukus nuo pat šaknų, suteikia apimties. Mažina plaukų elektrinimąsi ir palengvina šukavimą. Sudėtis papildyta augalinių baltymų deriniu, alyvuogių aliejumi ir keratinu. Naudo..
4.30€ 5.30€
Extra blizgesys plaukams su vitaminu C, vitaminu E, pro-vitaminu B5 ir vertingais silikonais. Suteikia nepaprastą žvilgesį plaukams. Priemonė neriebina ir nešlapina plaukų, Naudojimas: priemonę purkšti ant sausų plaukų, kad plaukai atgautų spindesį ir gyvybingumą. Nereikia nuplauti. purkšti 20 c..
12.50€
Plaukų gelis HD Extreme Fixing Gel – tai itin stiprios fiksacijos plaukų modeliavimo priemonė  su UV filtrais ir pantenoliu.Plaukų gelis HD Extreme Fixing Gel – tai itin stiprios fiksacijos plaukų modeliavimo priemonė  su UV filtrais ir pantenoliu. Plaukų gelis užtikrina plaukams ilgalai..
8.00€
Plaukų gelis HD strong Fixing Gel – tai itin stiprios fiksacijos plaukų modeliavimo priemonė  su UV filtrais ir pantenoliu.Plaukų gelis HD strong Fixing Gel – tai itin stiprios fiksacijos plaukų modeliavimo priemonė  su UV filtrais ir pantenoliu. Plaukų gelis užtikrina plaukams ilgalaikę..
8.00€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)