Previous

SYNERGETIC ekologiškas skystas skalbiklis koncentruotas vaikiškiems rūbams biologiškai skaidomas, 2,75 l

Previous

SYNERGETIC indaplovių tabletės biologiškai skaidomos, 55 tabl.

SYNERGETIC ekologiškas vaikiškų indų ploviklis biologiškai skaidomas, 500 ml

Gamintojas: Synergetic
Prekės kodas: 4623722258274
Kaina su: 21% PVM
1.59€ 1.99€

SYNERGETIC ekologiškas vaikiškų indų ploviklis biologiškai skaidomas, 500 ml

Labai putojantis koncentruotas plovimo skystis indams, virtuvės reikmenims, daržovėms, vaisiams ir kūdikių žaislams, taip pat tinkamas purvo šalinimui. Ploviklis visiškai nusiplauna, nepalieka žymių ant indų. Jis veiksmingai pašalina kvapus ir riebalus net šaltame vandenyje. Biologiškai skaidomi komponentai nekenkia septinių rezervuarų mikroflorai.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS: užlašinkite ant kempinės, nuplaukite indus, skalaukite vandeniu. Ruošdami valymo tirpalą, naudokite 5 ml ploviklio 1 litrui vandens.

ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Turinį/talpyklą šalinti į atitinkamai pažymėtas atliekų talpas pagal  nacionalinius reikalavimus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

SUDEDAMOSIOS DALYS: anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų 5 – 15%, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų

SAUGOJIMO SĄLYGOS: Laikyti žemesnėje nei 45 °C temperatūroje, spalva gali pasikeisti dėl saulės spindulių poveikio. Plovimo priemonė gali užšalti, tačiau atšildžius ir išmaišius ji išlaiko savo savybes.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

SYNERGETIC ekologiškas vaikiškų indų ploviklis biologiškai skaidomas, 500 ml

1.99€

1.59€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE