Previous

SYNERGETIC sanitarinis valiklis Levandų ir šalavijo biologškai skaidomas, 700 ml

Previous

SYNERGETIC vonios kambario valiklis biologiškai skaidomas, 500 ml

SYNERGETIC universalus valiklis skaidomas biologiškai, 750 ml

Gamintojas: Synergetic
Prekės kodas: 4607971450184
Kaina su: 21% PVM
2.12€ 2.65€

SYNERGETIC universalus valiklis skaidomas biologiškai, 750 ml

Koncentruotas valymo skystis kasdieniam ir kruopščiam visų tipų paviršių valymui, pašalinantis bet kokį purvą. Nereikia skalauti vandeniu, veiksmingas net šaltame vandenyje. Tinkamas naudoti vaikų priežiūros įstaigose. Biologiškai skaidomi komponentai nekenkia septinių rezervuarų mikroflorai.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS: reguliaraus valymo atveju įpilkite vieną dangtelį skysčio į penkis litrus vandens, kruopštaus valymo - keturis dangtelius į penkis litrus vandens. Valiklio nereikia nuplauti vandeniu.

ATSARGIAI: Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Turinį/talpyklą šalinti į atitinkamai pažymėtas atliekų talpas pagal  nacionalinius reikalavimus.

SUDEDAMOSIOS DALYS: nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų

SAUGOJIMO SĄLYGOS: laikyti žemesnėje nei 45 °C temperatūroje. Plovimo priemonė gali užšalti, tačiau atšildžius ir išmaišius ji išlaiko savo savybes.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

SYNERGETIC universalus valiklis skaidomas biologiškai, 750 ml

2.65€

2.12€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE