PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

SYNERGETIC ekologiškas skystas skalbiklis koncentruotas vaikiškiems rūbams biologiškai skaidomas, 2,75 l

SYNERGETIC ekologiškas skystas skalbiklis koncentruotas vaikiškiems rūbams biologiškai skaidomas, 2,75 l
SYNERGETIC ekologiškas skystas skalbiklis koncentruotas vaikiškiems rūbams biologiškai skaidomas, 2,75 l
10.99€
  • Sandėlyje: Prekyboje
  • Prekės kodas: 4623722441812

Skalbimo priemonė gali būti naudojama skalbti bet kokio tipo skalbimo mašinomis ir rankomis 20–90 °C temperatūroje. Tinka visų tipų audiniams ir visų rūšių dėmėms. Sudėtyje nėra dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Visiškai nuplaunama nuo audinių. Biologiškai skaidomi komponentai nekenkia septinių rezervuarų mikroflorai.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS: skalbimui mašina naudokite nuo 1 iki 2 kaušelių normaliam 5 kg skalbinių skalbimui (atsižvelgiant į vandens kietumą), nuo 3 iki 4 kaušelių ypač purvinų 5 kg skalbinių skalbimui (atsižvelgiant į vandens kietumą) Skalbimui rankomis įpilkite nuo 1 iki 2 kaušelių į 5 litrus šilto vandens normalaus skalbimo atveju (atsižvelgiant į vandens kietumą), nuo 3 iki 4 kaušelių į 5 litrus šilto vandens ypač purvinų skalbinių atveju (atsižvelgiant į vandens kietumą).

PAVOJINGA. Dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Turinį/talpyklą šalinti į atitinkamai pažymėtas atliekų talpas pagal  nacionalinius reikalavimus. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją.

SUDEDAMOSIOS DALYS: anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų 5–15%, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų 5–15%. Sudėtyje yra: alkoholių, C12-14, etoksilintų, sulfatų, natrio druskų; D-gliukopiranozės, oligomerinės, C10-16-alkilo glikozidų; alkoholių, C12-14, etoksilintių.

SAUGOJIMO SĄLYGOS: laikyti žemesnėje nei 45 °C temperatūroje; skalbimo priemonė gali užšalti, tačiau atšildžius ir išmaišius ji išlaiko savo savybes.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras